Skocz do zawartości

Kupiłem nowe lampy. Pytanie o montaż.


lukaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj dwa piękne relfektorki H7+H3 firmy Arteb i pora się zastanowić jak je założyć. Niestety zdjęcia do manuala na kąciku nie wyświetlają się, co czyni sam manual prawie bezużytecznym. Czy byłby ktoś w stanie wstawić działającego manuala lub doradzić mi jakiegoś kumatego gościa co y mi to niedrogo założył w okolicach Krosna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem dzisiaj dwa piękne relfektorki H7+H3 firmy Arteb i pora się

> zastanowić jak je założyć. Niestety zdjęcia do manuala na kąciku

> nie wyświetlają się, co czyni sam manual prawie bezużytecznym.

> Czy byłby ktoś w stanie wstawić działającego manuala lub

> doradzić mi jakiegoś kumatego gościa co y mi to niedrogo założył

> w okolicach Krosna?

a jakie reflektory masz teraz??

każdy reflektor wykręcasz za pomocą 3 śrub - dwie z góry reflektora (widoczne) a trzecią zobaczysz po wyciągnięciu kierunkowskazu. po odkręceniu trzech śrub trzeba odpiąć wtyczki: zasilającą i regulacji położenia reflektora. obydwie wtyczki zapinane są na drut sprężynowy, trzeba uważać, by nie poleciał w piz... grinser006.gif

jeśli masz już H7+H3 to wymiana banalna, jeśli zmieniasz na H4 to trzeba zmienić wtyczkę zasilającą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK, spróbuje coś poszukać.

Właśnie też jestem na etapie wymiany tych Lampek. Kostek niestety nie moge nigdzie dostać :/ Ale udało mi się wyjąć te styki z tej kostki w lampie i trzeba bedzie przerobić koncówki wychodzące z instalacji w autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.