Skocz do zawartości

Clio 1,5 DCi - problem z odpaleniem


michuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pacjent to Clio 2004 1,5 DCi 65HP.

Jak autko dłużej postoi to nie można go odpalić. Nie wiem jeszcze od czego to zależy, bo mam go od wczoraj, rano odpalił dopiero za 5 razem, teraz żonka dzwoni że znowu lipa. Pojechałem do niej, kręciłem z 3 razy i nic, złapałem za gruchę i ręcznie pod pompowałem trochę ropy i odpalił. Myślę sobie auto stało długo, z prawie pustym zbiornikiem i może się zapowietrzyło (widać powietrze w wężyku). Pojechałem na E7 przedmuchać go, dałem mu wysokie obroty i kolejna nowość, przy ok 4,5 tyś zapala się kontrolka świec żarowych i trochę mocy traci, ale potem kontrolka gaśnie.

Co to może być?? Jak prawidłowo go odpowietrzyć? - nigdy wcześniej nie miałem takiego wynalazku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie podzieli się wiedzą?

Ciągle zbiera mi się powietrze z wężykach, pompowałem gruszką chyba z 10 min i przez dwa dni było ok, ale dzisiaj widzę że znowu mam powietrze w wężyku... Ktoś poratuje wiedzą.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nikt nie podzieli się wiedzą?

> Ciągle zbiera mi się powietrze z wężykach, pompowałem gruszką chyba z

> 10 min i przez dwa dni było ok, ale dzisiaj widzę że znowu mam

> powietrze w wężyku... Ktoś poratuje wiedzą.?

na forum clio było o tym ponoc ktos miał w węzykach mikro dziurki czy cus i paliwo sie cołało poszukaj waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.