Skocz do zawartości

Alfa 166


Gorzko

Rekomendowane odpowiedzi

> Ciekawe czy zestaw Koni (na marginesie nie taki drogi) coś by

> zmieniał, tak jak to miało miejsce w 156?

myślę, że zdecydowanie tak. W 166, która jest fabrycznie miękka jak latający dywan, po założeniu Bilsteinów B6 sytuacja się unormowała na tyle, że przestałem nonstop wypatrywać w jezdni choćby minimalnych "hopek".

Trzeba by się podpytać kogoś, kto już taki set w 159 trenował, ale moim zdaniem poprawa powinna być więcej niż znaczna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już mi tak mówili ... jak kupowałem Bravę JTD, potem Stilo JTD ... a

> teraz kolejny z kryształową kulą się znalazł

widac po prostu należysz do tych osób, którym nie przeszkadza, że coś puka, że coś stuka, że nie działa itp itd. Póki jeździ - to paaanie, bezawaryjny jest, złotówki do niego nie dołożyłem hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź z kim rozmawiasz a potem takie pierdy pisz ... wink.gif

Jesli jakakolwiek kontrolka (Stilo), pukanie czy skrzypienie się pojawia odrazu jest sprawdzane i naprawiane.

Niestety nie było tego wiele (poza kontrolkami w Stilo) we wspomnianych 3 autach, ku Twojej rozpaczy hehe.gif

Ale jak już wyżej napisałeś ... żyj sobie w swoim malutkim świecie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac po prostu twoja 147 (i twoje stilo, twoje....:D )były robione na specjalne zamówienie z wykorzystaniem technologii kosmicznych. To tak naprawde nie jest Alfa Romeo 147, tylko jeden z Transformersów, które przybyły na Ziemię z odległej galaktyki zlosnik.gif

Innych opcji niet cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.