Skocz do zawartości

Demontaz tłumnika


lukash21

Rekomendowane odpowiedzi

> Jestem w trakcie wymiany tłumnika i nie moge rozłączyc rur. Widze tam

> jakies zabezpieczenie ale nie wiem co to jest. to sie odkreca,

> ucina, urywa??? jak ga sciągnac? prosze o rady. jak by co to

> panda 1.1 05r.

zabezpieczenia???

pierwsze slysze pierwsze widze... jest tam tylko na laczeniu rury i tlumika jedna obejma - jak sie daje to ja rozkrecasz jak sie nie daje to tniesz

nastepnei jak masz obejme z glowy to na dobra sprawe jedno wchodzi w drugie.. ale....... jak sie zapieklo mozesz miec problem i wtedy moze sie nie obejsc bez palnika

jak nie sa rury ze soba zapieczone to ruszajac olbuzowujac jedna z drugiego wyjdzie

ps.

za 30 zeta wymienisz tlumik w pierwszym lepszym warsztacie.... wiec jak tylko sa jakies klopoty w stylu ubejma ktora trzeba ciac czy zapieczone ze soba rury to szkoda wysilku i nerwow zeby sie z tym babrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to co to jest? ten pryszcz. fote zrobilem telefonem wiec jest

> kiepska.

to jest zabezpieczenie by głębiej nie weszło i by tłumik był idealnie osadzony

spryskaj łączenie i wbij młotkiem np płaski śrubokręt lekko odginając od strony tłumika to puści

potem delikatnie kręć tłumikiem na obie strony polewając spoine np colą WD etc waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to co to jest? ten pryszcz. fote zrobilem telefonem wiec jest

> kiepska.

Miałem tak samo sciana.gif

Element co najmniej denerwujący rant.gif

Obficie zlać jakimś wd-40 lub innym preparatem i podważać waytogo.gif

Acz, ja zaprzągłem kątówkę i zrobiłem kilka szybkich cięć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wszystko gotowe. Wydaje mi sie, że nowy tłumnik jakby bardziej buczał, ale nie z tyłu tylko w tej puszce, w sumie czego mozna sie spodziewac za sto pare zlociszy.

Przy okazji sciągnietego koła zaglądnołem na hamulec i okazało sie ze cylinderek nie pracuje frown.gif . Wyczysliłem go i niby teraz działa, tyle że nie mam pewnosci czy sie nie rozcieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Juz wszystko gotowe. Wydaje mi sie, że nowy tłumnik jakby bardziej

> buczał, ale nie z tyłu tylko w tej puszce, w sumie czego mozna

> sie spodziewac za sto pare zlociszy.

ja za 160 pln kupiłem praktycznie nowy oryginalny z angielskiej pandy grinser006.gif

> Przy okazji sciągnietego koła zaglądnołem na hamulec i okazało sie ze

> cylinderek nie pracuje . Wyczysliłem go i niby teraz działa,

> tyle że nie mam pewnosci czy sie nie rozcieknie.

kupta cylinderek za parę groszy - szkoda czasu i nerwów na kolejne rozbieranie- identyczne cylinderki z Punto I a kosztują połowę z tego co zapakowane w pudełku do Pandy ja płaciłem po 25 sztuka a i przy okazji przygotuj się na kłopot z odkręceniem przewodu hamulcowego -koszt przewodu ok 11-15 pln sztuka

widzę że krajan z podkarpackiego 20.GIF- podjedź do SZIK-u do Tyczyna też tam mają - powiedz że podobne są w punto I -gość potwierdzi Ci w katalogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.