Skocz do zawartości

Ile można wziąć za Sienę EL z 98r. ???


młody_gniewny

Rekomendowane odpowiedzi

mam siene niebieska z 1999r z gazem Fakt 170kkm. ale chodzi bez zarzutu. Gdybym sprzedawal to jak ktos by dal 5 to bym jeszcze postawil skrzynke wodki. Nie warto za taka kaske sprzedawc autka w ktorym sie nic nie dzieje, chyba ze nie chodzi ci okase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze EL z wrzesnia 99r wzielem 8500

Brał znajomy, ale miala wspomaganie,elek szyby,dobre audio,alufelgi + zimówki na stal nowe, no i silnik juz ten nowszy 1.2. Stan idealny autka. Bardzo jestem zadowolony z kwoty jaką dostałem. Pewnie gdyby nie to, ze auto brał znajomy i wiedział co brał, to nikt inny tyle by mi nie dał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj na giełdzie w gliwicach była z 98r 1,4 za 4400 pln i nawet

> nikt nie podchodził lepiej sie przyjrzec

> 1,2 z 99r i z gazownią była za 5,900

Jak kupowaliśmy kiedyś z Teściem jego Sienę na giełdzie w Bydgoszczy, to tez nikt do niej nie podchodził. Ludzie garneli się to strucli z za zachodniej granicy z przebiegami na blacie 150kkm.

Kupiliśmy ta Sienę pachnąca nowością z przebiegiem 21000km ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj na giełdzie w gliwicach była z 98r 1,4 za 4400 pln i nawet

> nikt nie podchodził lepiej sie przyjrzec

> 1,2 z 99r i z gazownią była za 5,900

o matko...

ja swoją pchnąłem w zeszłym tydniu za 7500 PLN. w sumie sprzedawałem nie cały tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją 1.2 EL z 2000 (pierwsza rejestracja 2001) dałem 5.500 ok.gif Do auta był komplet zimówek i radio grinser006.gif Auto miło przejechane około 60 tys km ok.gif Jak na razie jestem z auta bardzo zadowolony ok.gif Tym bardziej, że jest w 100% pewne ok.gif Niebite, nie poskładane z 3 innych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, moja Sienka EL 97 r. miała iść za 5500 PLN, nie poszła.

> Nawet nie pytajcie ile osób dzwoniło. Tragedia, mało kto chyba

> patrzy na takie auto, a szkoda.

nieprawda - auto poszukiwane, ale wiadomo: każdy chce za grosze wyrwać. do mnie dzwonił komis, że ma już klienta na moją sienę. jakiś dziadek był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.