Skocz do zawartości

Pytanie o zestaw klimatyzacji


gregstone

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam znawców, planuje sobie dołożyć klimatyzacje do mojego Punto 2 FL 1.2 8V kupujac jakis zestaw np. z Allegro i chcialem sie zapytac, czy caly komplet pasuje do mnie np z wersji 1.2 16 V z 2000 roku i moge smialo go kupic i nie bede mial probemow z montazem? Nie wiem jak jest z lapa silnika jedynie, ale wydaje mi sie, ze reszta jest chyba taka sama...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam znawców, planuje sobie dołożyć klimatyzacje do mojego Punto 2 FL 1.2 8V kupujac jakis zestaw np. z Allegro

zależy pewnie jaki zstaw. aktualnie jeden jest za 700 - już brak altka, drugi za 1100 prawie ale czy aby napewno wszystko jest?

i chcialem sie zapytac, czy caly komplet pasuje do mnie np z wersji 1.2 16 V z 2000 roku i moge smialo go kupic i nie bede mial probemow z montazem?

tego właśnie nikt ci nie powie czy nie będzie kłopotów. wyjdzie w praniu. może i moja odpowiedź nic nie wnosi ale czy się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytam znawców, planuje sobie dołożyć klimatyzacje do mojego Punto 2 FL 1.2 8V kupujac jakis zestaw np. z Allegro i chcialem sie zapytac, czy caly komplet pasuje do mnie np z wersji 1.2 16 V z 2000 roku

Generalnie najlepiej jakbyś miał dawcę i biorcę w jednym garażu (lub bardzo blisko). Na 100% coś nie będzie pasowało, no chyba, że to te same autka rocznikowo i wyposażeniowo (z wyjątkiem klimy). Te nie pasujące elementy będziesz musiał dokupić i licz się z tym, że ASO może tego nie mieć od ręki. Może być tak, że będziesz czekał z rozbebeszonym autkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tego właśnie nikt ci nie powie czy nie będzie kłopotów. wyjdzie w

> praniu. może i moja odpowiedź nic nie wnosi ale czy się opłaca?

Jesli byloby wszystko i montaz wlasny, to mysle, ze sie oplaca, a komfort jazdy lepszy, niz grzac sie w goracym aucie, tym bardziej na slaskich drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli byloby wszystko i montaz wlasny, to mysle, ze sie oplaca, a

> komfort jazdy lepszy, niz grzac sie w goracym aucie, tym

> bardziej na slaskich drogach...

Zacznijmy od tego że te zestawy z allegro prawie nigdy nie są kompletne. zawsze czegoś nie ma. Pozatym całą elektryke trzeba też zmienić. Lepiej poszukać auta z klimą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> drugi za 1100 prawie ale czy aby napewno wszystko jest?

jeśli to to co od miesięcy już wisi to z opisu wynika że jest wszystko, ale oddajesz swój altek, chłodnicę i coś tam jeszcze, jeśli nie to cena jest wyższa zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli to to co od miesięcy już wisi to z opisu wynika że jest

> wszystko, ale oddajesz swój altek, chłodnicę i coś tam jeszcze,

> jeśli nie to cena jest wyższa

W sumie moge zawsze podjechac i tez sadze, ze jest komplet, ale nie wiem co z przerobka instalacji elektrycznej, czy faktycznie cos jeszcze trzeba zmieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.