Skocz do zawartości

uszczelka / maskownica wlotu powietrza z zewnątrz MK2


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem sobie taki dinks (pozycja nr 7)

282817948-naread.png

co by mi liście do silnika nie wlatywały. Z uwagi na to, że na osiedlu jest tez sporo topoli a to białe coś z topoli wpadające przez kratki strasznie mnie wnerwia chciałem naciągnąć na dinks rajstopkę i mieć spokój. Wczoraj odebrałem z ASO wspomnianą maskowncę

282817948-20090912%28002%29.jpg

(nr kat. 46775574) i chciałem ją zamontować. Zdjąłem dziś podszybie i zonk. Nie pasuje.

282817948-20090912.JPG

Zatrzaski wsuwane 1 i 2 czerwone wchodzą w kratkę a zatrzask 3 niet. Nawet nie pasuje bo wypada akurat nie na dziurę. Zatrzaski żółte powinny wskoczyć i kliknąć i tu też zonk. Nie ma jak tam dobrze dojść. I teraz pytanie montował ktoś to u siebie i podzieli się moze sposobem jak? Przesuwałem w tą i spowrotem i nie da się.

post-73283-14352504164238_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> citymatic montował, z tego co pamietam, to bodajże do FL'a to nie

> pasowało, nie wiem czy do wszystkich mk2 pasowało. City ma z

> 1999 albo z 2000 roku.

no właśnie na tym dinksie jest data produkcji 2000 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> citymatic montował, z tego co pamietam, to bodajże do FL'a to nie

> pasowało, nie wiem czy do wszystkich mk2 pasowało. City ma z

> 1999 albo z 2000 roku.

Ja miałem to już i nie montowałem(wyposażenie auta z 1999r) wink.gif

282822641-051021_132642.jpg

U mnie nie ma otworów -montuje się to w sposób śmiesznie łatwy -zaczepami w otwór od wewnątrz i potem opuszcza na otwory-wtedy zaczepy przednie wskakują i się zatrzaskują wink.gif

post-37614-14352504172158_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nie ma otworów -montuje się to w sposób śmiesznie łatwy -zaczepami w otwór od wewnątrz i potem opuszcza na otwory-wtedy zaczepy przednie wskakują i się zatrzaskują

to co kupiłem wygląda identycznie. W podszybiu jest że tak powiem kratka gdzie należy maskownicę wpiąć tak jak piszesz. Tyle że dwa zaczepy wypadają na "szczebelki" owej kratki. Mogę to przypiąć cienką opacką z jednej i drugiej strony ale miało być originali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie nie ma otworów -montuje się to w sposób śmiesznie łatwy zaczepami w otwór od wewnątrz i potem opuszcza na otwory-wtedy zaczepy przednie wskakują i się zatrzaskują

poddałem się. Nie dało rady tego normalnie zamontować. Można by jeszcze zdemontować wentylator i próbować od dołu opaski przeplatać. Oddałem to dziś. Pan w ASO był ździwiony że nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.