Skocz do zawartości

Renault Clio II 1.2 60KM (2007)- spalanie


NOWOPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak po sąsiedzku chciałem się zapytać czy koledzy może wiedzą jaka jest pojemność baku w tym modelu i mniej więcej ile wynosi stan paliwa w baku dla poszczególnych kresek na wyświetlaczu?

Jedynie co udało mi się sprawdzić to że jak zapali się rezerwa to do baku wchodzi ok. 35 l.

Z góry dzięki za info 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mi do dci wchodzi 50 litrów, lampka rezerwy nie chce się palić mimo jeżdżenia poniżej wskazówki, może się przepaliła, ale jak spadła mi wskazówka około milimetra poniżej czerwonej kreski to wlałem 46 litrów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem ze zbiornik ma pojemność ok 50 litrów. W identycznym jak twój aucie żony po zapaleniu rezerwy do baku wchodzi tak jak tobie +/- 35 litrów, co oznacza że w baku jest jeszcze ok 15 litrów a to daje ponad 200 km. Wg mnie to o 100 za duzo, rezerwa mogłaby jeszcze poczekać te 100 km. W moim Punto rezerwa miga (na zakrętach) gdy w baku jest ok 10 litrów paliwa a pali się i nie gasnie przy 7 litrach-i tak powinno w Clio być. Po napełnieniu baku pod korek, pierwsza kreska gaśnie po 70 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.