Skocz do zawartości

Pioneer DEH-P800BT


Quattroporte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje opini na temat wyzej wymienionego radyjka.

Po ciezkich poszukiwaniach upragnionego DEH-P8600MP kupiłem P800BT i teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilem.

W sumie jak tylko natrafi sie okazja gdzies na alledrogo to byc moze jeszcze zmienie smile.gif Poki co chce poczytac Wasze opinie smile.gif

PS. PL instrukcja tez by sie przydała 270751858-jezyk.gif mam w kilku jezykach aczkolwiek brak rodzimego mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zastanawiam co niektórzy wogóle piszą.

Kupiłem, mogę jeszcze zmienić, jaka jest wasza opinia.....

Chłopie, włóż do samochodu, ustaw, posłuchaj i będziesz wiedział czy dobrze zrobiłeś. Z pewnością słoń na ucho Ci nie nadepnął, więc nie rób jaj.

Znajdą się tacy co będą pisać - Pioneer to dziadostwo, tylko Alpine, będą i tacy co napiszą Pioneer jest ok, cała reszta do dupy, tym oto sposobem bedziesz zmieniał radia jak skarpetki.

Według mnie - spokojnie starczy do przyzwoitego nagłośnienia. Jak szukasz HI-ENDu to wygłusz drzwi, zainwestuj ze 3 tys w głośniki, jakiś 1 tys w kable, jakieś 2 tys w pożądnego wzmaka + jeszcze trochę $$$ na suba i będziesz miał Hi End smile.gif

Po latach miłości z Pioneerem kupiłem czytając opinie między innymi na ty forum Kenwooda i zaliczyłem wpadkę jak diabli. Teraz mam wysoki model Alpiny i owszem gra to dobrze, ale gigantycznej róznicy nie ma.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sęk w tym że ja zmieniam bardzo czesto radia. W tym roku to jest moje 4 grinser006.gif MIałem JVC AVX1, Alpine CDA 9812RR, Starego Pioneera i teraz mam tego P800BT. Jestem rowniez estetą i gadzeciazem. I to jest moja ogromna wada. Zmieniam je nie tylko ze względu na jakość ale rónież i na wygląd. Hmm... obcnie to co mam teraz bardzo mi odpowiada jesli chodzi o dzwiek (nie jest to co w Alpine 9812)

Niestety podoba mi sie 8600mp ale to jest juz inna polka cenowa i jakosc smile.gif Takze poki co mi wystarczy ten 800bt choc mozliwe ze to nie bedzie ostatnie radio w moim aucie w tym roku.

Ciągle poluje na 8600mp biglaugh.gif

Ja wiem ze wielu wystarczy jedno radio na cale lata, no ale coz ja sie zaliczam do tych co lubia zmiany w tym temacie.

PS. Dla potomnych:

Najlepiej grała mi dotychczas Alpika 9812 a zaraz po niej jest JVC KD-SH 9104 smile.gifok.gif

Pionka nie oceniam, mam go od niedawna. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.