Skocz do zawartości

jakie radio?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przekopuje internet w poszukiwaniu radia 1 din i postanowilem poprosic Was o porade.

Co ma to miec:

BT + zewnetrzny mikrofon

mozliwosc pobrania kontaktow z telefonu

obsluga mp3, wbudowany port / porty USB

zielone albo dajace sie zmienic na zielone podswietlenie przyciskow

mozliwosc podpiecia modulu sterowania z kierownicy

rozsadna cena - do 1000 pln

na razie znalazlem:

ALPINE CDE-103BT

CLARION CZ509EG

JVC KD-R901

kolejnosc przypadkowa.

Najwiekszym problemem jest... podswietlenie sciana.gif

Nie znalazlem modeli pioneera, kenwooda spelniajacych ten warunek... chyba ze mi cos umknelo.

Znacie jeszcze jakies inne modele w zadanych parametrach? Jesli nie to co z tych 3 byście kupili i dlaczego? :>

Cudow w aucie nie bedzie. Po radiu bedzie zmiana przednich glosnikow na jakies porzadne i wywalenie tych z tylu

i... tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem pomacalem troche i wygral clarion. Proste do bólu i funkcjonalne smile.gif

bedzie kasa beda zakupy zlosnik.gif

teraz tylko wybrac jakies glosniki, zrobic wyglusznie drzwi i koniec fabrycznego audio smile.gif

Kazdy mi mowi zeby zainwestowac pare zl w jakis wzmacnacz bo bedzie to zdecydowanie lepiej gralo... Nie chce tracic bagaznika wiec jedyne rozsadne miejsce to zamontowac to pod fotelem. Jakies minusy takiej lokalizacji? I mam dylemat... isc w rozgrzebanie polowy auta i wladowania wiekszej kasy czy nie. Faktycznie jest taka roznica?

Jesli tak to co kupic? Sklaniam sie ku temu aby na razie kupic radio i glosniki na przod takie, ktore po ewentualnym podpieciu pod wzmacniacz dadza jakas roznice w jakosci.

Z jednej strony to opcja ale nie chcialbym sobie zamykac drzwi glosnikami. Chyba ze lepiej kupic wzmaka od razu? Ale to bedzie rowniez zalezalo od ceny glosnikow...

Problem w tym, ze jak mi sie ta zabawa spodoba to moze dojsc kombinacja z jakims subem ale wtedy skonczy sie na rozebraniu nie polowy auta ale calego zlosnik.gifgrinser006.gif

help zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc ,

> szkoda ze zakupiłeś radyjko bo mam cos fajnego na sprzedaż , jesli

> chodzi o car audio to na pw.

a gdzie napisalem, ze kupilem?

Inne nie spelniaja wymogow. Jesli znasz jakies, ktore spelnia to po prostu napisz - gielda jest gdzie indziej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj.

Każde głośniki zagrają lepiej w instalacji, w której wykorzystany jest wzmacniacz.

Pozostaje pytanie czy lubisz się tym pobawić i samemu zrobić wszystko i cieszyć się efektem czy samo radyjko i głośniki wystarczą gdyż więcej nie potrzebujesz.

Osobiście zacząłem od radia, potem system na przód, wzmacniacz, wygłuszenie, subwoofer smile.gif

Gra to podobno wstępnie jak na pół sezonu na 7 miejsce w Polszy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>subwoofer

imho nie da sie tego zabudowac tak zeby nie zabieralo miejsca.

Mozna obrocic kolo zapasowe i we wnece ulepic skrzynke ale wtedy nie masz co zrobic z podnosnikiem.

Druga opcja to bok bagaznika ale wtedy tracisz pojemnosc i funkcjonalnosc auta

Na suba sie raczej nie zdecyduje.

Jesli bede cos robil w aucie to samemu - nie widze technicznych problemow ani z wygluszeniem ani z podpieciem wszystkich klockow.

Problem w tym, ze sie na tych klockach nie znam.

Pewnie skonczy sie na wybraniu progu cenowego i wybraniu tego co ladniej wyglada zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.