Skocz do zawartości

Co to i jak to ugryźć ?


Milczar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio w mym garażu zagościły takie oto głośniki. Jako, że z car audio nie mam zbyt wiele wspólnego więc pytam się Was o to cóż to za wynalazki i jak je ugryźć żeby zagrały ? smile.gif Ogólnie to głośniki są fabrycznie nowe jedynie zakurzone i mają drobne oznaki korozji bo przeleżały kilka lat w garażu, miały być montowane ale koncepcja uległa zmianie i zostały a ja je przygarnąłem. Tych srebrnych mam 2 sztuki natomiast woofer jest jeden i nie ma oryginalnego pudełka. Czy te głośniki są co kol wiek warte tzn. czy jak podepnę do nich odpowiedni (czyli jaki ?) wzmacniacz i radio to zagrają w miarę dobrze ?

9050dd49ec_m.jpg

56babb03f7_m.jpg

6bf09546ab_m.jpg

395946b7cb_m.jpg

2cf8dd2899_m.jpg

f7f09438d2_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pod radiem nie zagraja, pod wzmakiem może coś tak z siebie wydusza,

> ogólnie badziew

To, że badziew to się domyślałem smile.gif Dostałem je za "dziękuje" więc nie ma czego żałować. Będzie nowe auto to będzie się myśleć jak tu je podpiąć co by w ogóle jakoś grały smile.gif

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, nie przesadzajcie ! Kumpel montował woofery 20cm za 25zł za sztukę firmy krzak do fiata cc i nieźle targało pod samym radiem.

A tu masz 3 stuki wooferów, kupujesz jakiś wzmacniacz nawet tani tylko znośnej firmy i pakujesz te głośniczki w półkę lub jak ci sięchce to rób skrzynię i szafa gra.

Jeszcze jest kwestia do jakiego auta chcesz to wrzucić, bo jeśli to jest jakiś fiat cc, tico, lanos itd to ok, ale jak dobre auto to szkoda do niego marny sprzęt wrzucać. Ale na początek możesz się pobawić i z tym. Grać jakoś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze arti77, kup jakiś wzmacniacz, tylko lepszy od głośników i jakoś pogra. Z tym, że będzie to jakoś, bo na jakość to za mało wink.gif

...kwestia do jakiego auta chcesz to wrzucić... - co to ma za znaczenie? Zależy czego oczekuje słuchając muzy i ile razy wartość sprzętu ma przekroczyć wartość auta zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szczerze powiedziawszy to nie przywiązuje jakiejś ogromnej wagi do nieskazitelnej jakości dźwięku ale i nie zależy mi też na tym żeby było słychać mnie z odległości 1km smile.gif Chce po prostu mieć w miarę dobry dźwięk tak bym mógł sobie pojechać autem na działkę ze znajomymi i zamiast kaseciaka na baterie to puścić jakieś mp3 z auta. Co do samochodu to prawdopodobnie zagości to w Audi A4 b5 (prawdopodobnie bo dopiero na niedziele planuje zakup tego auta). Z drugiej strony szkoda, żeby leżały kolejne lata w garażu a do centolota ich nie wsadzę bo to się zupełnie mija z celem smile.gif

Lepszej klasy audio pójdzie do Kappy Coupe jako auta na niedziele smile.gif

Jak byście mi jeszcze polecili jakiś wzmacniacz, powiedzmy ok 500pln, do tych głośników i poradzili konfigurację w jakiej zastosować te 3 głośniki, pod tego Boschmanna zrobię skrzynie ale co z resztą, to byłbym bardzo dźwięczny smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.