Skocz do zawartości

no i albea poległa


kozi39

Rekomendowane odpowiedzi

Mróz zastał nie chciała odpalić i być może akumulator od nowości (2004rocznik). Ale bardziej mnie zmartwiła plama oleju którą zostawiła po sobie. Przed chwilą był wymieniany olej mam nadzieje że to po prostu nie dokręcona śruba od spustu z miski olejowej, ale gdyby nie to co zimmering może puścić w prawie 6 letnim aucie z przebiegiem ok 60tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm a widać na silniku/ misce/ filtrze czy gdzies puściło ??

Szczerze Ci powiem że nie byłem jeszcze z nią na kanale może brata pogonie to pojedzie i zobaczy ale tak mi się wydaję że będzie to albo słabo dokręcony filtr ale spust z miski olejowej bo wcześniej nie zostawiała ani kropelki crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byl wymieniany wczoraj olej, to ktos przy wymianie cos spartolil, wiec jechac na kanal i zobaczyc korek spustowy i filtr oleju ;-)

a co do zapalania moj zapala od pierwszego razu na 7 letniej centrze zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym na to stawiał u mnie jest lekko poluźniony filtr oleju i jest "spocony" ale nie dokręcam bo i tak w styczniu / lutym wymieniam olej.

// jeżeli chodzi o odpalanie to mój pali ale aku juz wydaje z siebie ostatnie żywoty bo trzeba wymieć aku zeby.GIFpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U taty już na bank aku to wymiany dzisiaj 0 stopni ledwo zakręci

> gasną kontrolki włącza się alarm i podziękował nie odpali.

ja swoj aku dzisiaj wymienilem, pomimo ze do konca sie nie poddal smile.gif prawie 2 dni nie ruszalem auta w nocy byly mrozy po -16, dzisiaj wsiadlem przekrecilem kluczyk i od razu zagadal 270751858-jezyk.gif az szkoda mi bylo go wyjmowac hehe ale szkoda mi tez nowego ktory od wtorku sobie czekal w przedpokoju zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jest 50 Ah to co wkładać mocniejszy czy taki sam?

ja kupilem aku centra futura 53 Ah i 540 pradu rozruchowego. Zaplacilem 228 zł. Poprzedni ktory mialem to tez byla centra futura tyle ze 50 Ah i 510 pradu rozruchowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.