Skocz do zawartości

Przekaźnik wentylatora


joshua79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy da się sprawdzić czy sam przekaźnik od wentylatora się zjarał czy problem np. z masą w okablowaniu jest?

Otóż gdzieś coś zwiera i właśnie nie wiem czy kable czy wewnątrz przekaźnika bo wentylator czasem sam się włącza. Jak poruszam kostką przestaje.

Niestety wczoraj chodził tak długo aż rozładował mi aku do zera. teraz nie wiem czy wymiana samego przekaźnika pomoże.

Muszę szukać oryginału (ciężko dostać) czy może ktoś się bawił w to i np. pasują czasem z innych samochodów przekaźniki?

Pacjent: Fiat Bravo TD.

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy da się sprawdzić czy sam przekaźnik od wentylatora się zjarał czy

> problem np. z masą w okablowaniu jest?

wszystko sie da, pytanie czy dany czlowiek potrafi i sie mu chce etc. Skoro pytasz to w twoim przypadku odpowiedz jest zapewne negatywna.

sproboj otworzyc przekaznik, moze wystarczy wyczyscic i zlozyc (skleic) go z powrotem. Raz tak kiedys robilem mimo ze przekaznik byl akurat standardowy ale niedziela byla, auto bylo pilnie potrzebne a jezdzic i szukac sie nie chcialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.