Skocz do zawartości

Wahacze przednie - wybór


lukaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się dzisiaj do ASO na wymianę oleju oraz darmowy przegląd zimowy i okazało się przy okazji, że przednie wahacze w Sienie mam w stanie opłakanym. Zawsze wymieniałem po jednym sworzniu lub tulejce, ale teraz wybite mam dwa sworznie i jedną tulejkę, więc bardziej opłaca się założyć nowe kompletne wahacze.

Zaglądnąłem na allegro a tam jest dość duży wybór wahaczy w dobrych cenach i w związku z tym chciałem się Was poradzić które konkretnie wybrać? Na pewno macie jakieś doświadczenie w tym temacie, więc z góry dzięki za pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po ile mają wahacze w ASO?? ktoś tu mówił kiedyś, że kupił oryginał po 150 PLN/szt. (lub coś ok. tej ceny). wahacze tanie to badziewie, szybko wyrabiają się gumy i jest problem z reklamacją. na szczęście mi udało się toto odesłać w piguły... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział gdzie dostanę oryginały za 150 to bym się nawet chwili nie zastanawiał. W ASO kosztuja po rabacie 360zł/szt. Zamienników staram się unikać, ale jak nie znajdę oryginałów w dobrej cenie to raczej nie będę miał wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.