Skocz do zawartości

ET kolejny raz


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem już wszystko co znalazłem na temat felg w Stilo, odpaliłem kalkulator (czarna magia dla mnie) i nadal nie mam 100% pewności, sprzedawca też nie potrafi mi odpowiedzieć na moje pytanie.

Widziałem, ze macie ET35 założone ale ja znalazłem felgi z ET30 i nie wiem czy da rade założyć je w multiwagonie i czy da się na tym bezpiecznie jeździć?

Zwracam się zatem do ekspertów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szerokośc felgi jest ta sama to felga z et 30 bedzie 5mm bardziej odsadzona od piasty na zewnątrz więc powinna wejśc bez najmniejszego problemu , trzeba tylko sprawdzić czy nie będzie obcierac o rant nadkola ale wydaje mi się że tam jest sporo miejsca więc podejdzie ta felga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwracam się zatem do ekspertów

bierzesz i otwierasz ten kalkulator. Po lewej stronie wklepujesz dane felgi orginalnej, obojętnie jakiego rozmiaru, może być, ta co masz teraz, albo jakaś inna, bylby miała orginalne dane (ET, szerokość felgi, rozmiar opony) ok.gif po prawej zaś wpisujesz dane z felgi, która Cię interesuje, wraz z oponą i voilla, na dole wszystko Ci się wyjasni. Jak masz problem z angolem, to daj znać, pomogę waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.