-
Hyundai i30 2008 r. Problem ze znalezieniem elementu w masce samochodu.
w aso chyba 12zł kosztuje taki kołek gumowy
-
Giełda motocyklowa
Zabieram się powoli za sprzedaż yamaszki. Przebieg 27tys Rok produkcji 2007 Pełna moc 98KM Zamontowane crashpady, ledowe kierunki i akcesoryjny wydech Leo Vince. Stan zewnętrzny widoczny na zdjęciach. Mechanicznie nie wymaga żadnego wkładu finansowego. W moim posiadaniu trzeci sezon. Przez ten czas nigdy nie zawiódł. Data pierwszej rejestracji 18/04/2007 VIN: JYARJ142000004462 Motocykl przygotowany na bieżący sezon, wymienione olej i filtr, w zeszłym sezonie zrobione zostały uszczelniacze lag. Napęd w połowie. Świeży przegląd i aktualne ubezpieczenie. Cena 15500
-
Hiundai i20 1.2 2014r pytania
niech usunie sparowane telefony w radiu, może limit urządzeń został osiągniety
-
autohero itp ktoś kupował?
Kolega miesiąc temu kupił u nich hyundaia i30, na razie zadowolony, wcześniej jego sąsiad kupił citroena.
-
Samodzielna aktualizacja map Kia/Hyundai
GEN2 na Polskę ponoć uszkodzone, nie da się wpisać ulicy, info z grupy fejsbókowej
-
Suzuki GS500 vs Kawasaki ER 5
poliftowa nie ma kranika 1996 – poważne zmiany w modelu. Inna owiewka, reflektor, dzielone boczki ułatwiające czynności serwisowe. Dźwignia ssania wędruje na kierownicę. Nowe gaźniki z elektrycznym podgrzewaniem i czujnikiem położenia przepustnicy, chłodnica oleju oraz elektryczna pompa paliwa.
-
Suzuki GS500 vs Kawasaki ER 5
XJ nie powinna spalać więcej niż 5,5 lytra, silnik niezawodny i pancerny, wskaźnika paliwa nie ma, ale pewnie jest kontrolka
-
Suzuki GS500 vs Kawasaki ER 5
XJ600 po lifcie
-
czy muszę odebrać "stały" dowód rejestracyjny do 30 dni ?
Nastąpi cofnięcie decyzji administracyjnej. Takie ponaglenie dostałem jak przekroczyłem termin 30 dni.
-
hevimental obserwuje zawartość Z cyklu ile to może kosztować
-
Z cyklu ile to może kosztować
U mnie obicie po kamieniach wyszło 13tys, z tym, że nikt raczej tych uszkodzeń na pierwszy rzut oka nie zauwazy. Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
-
Mandat z DE
Tak zrobiłem jednak nie na formularzu, który przysłali bo nie mam zamiaru podawać im moich pełnych danych Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
-
Mandat z DE
Że mam się przyznać do nieswojego wykroczenia? Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
-
Mandat z DE
Nie bylem w DE Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
-
Mandat z DE
Tak, nawet drugie imie, ale lekko przekręcone. Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
-
Mandat z DE
Nie ma takiego adresu Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka