Skocz do zawartości

żarówkowe eksperymenty...co Wy na to???


sadzik

Rekomendowane odpowiedzi

> tak se buszowalem na allegro i sie natknolem na takie coś

> wiec co wy na to???

> warto pieniazki wydac???

> i czy panowie w białych czapeczkach cos nie beda krecic nosami??

swiatło z takiej zarówki bedzie strasznie ciemne kolo ma takie totalna kicha szkło jest zbyt niebieskie

lipa a nie xenon szukaj ultra white a nie blue efekt o niebo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak se buszowalem na allegro i sie natknolem na takie coś

> wiec co wy na to???

> warto pieniazki wydac???

> i czy panowie w białych czapeczkach cos nie beda krecic nosami??

Nie warto kupować tych żarówek, w garażu mi leżą identyczne, w lecie się nawet dość znośnie na nich jeździło ale na jesień i zimę się nie nadają bo mają zbyt słabe światło. Zatrzymała mnie kiedyś policja sprawdzali czy mają homologację i się okazało że mają jakieś oznaczenie homologacji H11 zamiast H1, panowie policjanci sami nie wiedzieli do końca co to za oznaczenie i kazali mi zmieniać na drodze żarówki a jak nie mam kompleciku to zabierają dowód, na szczęście miałem na zapasie 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup Tungsramy Megalight+60%.

> Żarówki tanie jak barszcz (ok. 25 zł za komplet) a świecą baaardzo

> dobrze.

Kup sobie nawet zasram +1500% ale nie pożałuj dyszki na ustawienie świateł - błagam...... bow.gif

Co wieczór litry bluzgów leją sie z moich (pardon) ust na gości którzy mają "przeciwlotnicze" reflektory........ angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup sobie nawet zasram +1500% ale nie pożałuj dyszki na ustawienie

> świateł - błagam......

Tą porą roku często gęsto za darmo ustawiają. Ale poza tym słusznie prawisz najlepsza żarówka niewiele pomoże jak będzie w kosmos świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak se buszowalem na allegro i sie natknolem na takie coś

> wiec co wy na to???

> warto pieniazki wydac???

NIE WARTO! Chyba ze chodzi wylacznie o eksperyment, jak szybko wywalic w bloto pare zlotych... Lepiej kupic np. Philipsy Premium po 10 zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup sobie nawet zasram +1500% ale nie pożałuj dyszki na ustawienie

> świateł - błagam......

> Co wieczór litry bluzgów leją sie z moich (pardon) ust na gości

> którzy mają "przeciwlotnicze" reflektory........

brawo.gif Co wieczór ślę wiąchy mijanym jołopom ze wspomnianymi przeciwlotniczymi reflektorami... Z dugiej jednak strony im to nie przeszkadza angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,tak to najwiekszy sheet hehe.gif jaki kiedyś wrzuciłem do autka,,...rewelacyjne są phillips blue vision i na takich kupę czasu śmigałem a szczyt techniki który mam od niedawna to osram silverstar cool.gif Pomimo zawrotnej ceny i tak polecam bo są zaj....te wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.