Skocz do zawartości

wymiary gwintów czujników oleju


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega gajoss pytał o czujniki z lancii to wrzuciłem linka. Na tych zdjęciach nie ma tych czujników. Mając je nie jest potrzebna żadna redukcja, po prostu czujnik pod wskazówke ma duży, prostopadły do swojej osi otwór przez który przechodzi czujnik od kontrolki z dłuższym gwintem, a następnie jest wkręcony do bloku. Całość jest podobna do twojego układu, z tym że zamiast tego prostopadłościennego elementu jest czujnik ciśnienia pod wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo ten z Lancii jest przykręcany czujnikiem z kontrolki, ale ten zestaw z poldka chyba, to strasznie dużo ma elementów i jeszcze przejściówka z M12 na M14

myślałem o zrobieniu rozgałęzienia pod kątem, ale byłoby dużo więcej roboty i trzebaby zrobić tzw kanał techniczny i go potem zaślepić

przy odrobinie fantazji i materiałów można zrobić wszystko

tak poogladałem te zdjęcia i czujniki z Lancii mogłby nie podejść do Uno, bo ten duży czujnik niemiałby miejsca w zagłębieniu bloku czy przy świecy powyżej otworu mocującego, chyba trzebaby i tak redukcję odsuwającą całość od bloku hmm.gif

ktoś by to mógł sprawdzić grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.