Skocz do zawartości

Kupuje Pande - kilka pytan o doposazanie.


Mik

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

dzisiaj odebralem kieszen na radio z ASO (68zl), zamontowalem radio i wszystko gra jak trzeba.

koncowki tlumika dalej szukam. na allegro sa nawet fajne ale jakies strasznie dlugie. musze dobrac cos, co nie bedzie wystawalo poza zderzak, no chyba ze z 1cm smile.gif

kolejne pytanie:

mysle zamontowac halogeny z przodu. manuala juz mam ale zauwazylem, ze w multijecie, lewa zaslepke halogenu mam wycieta. wnioskuje, ze za nia jest intercooler. czy ramki pod halogeny tez sa w wersji do diesla czy bedzie trzeba porzezbic i wyciac w nich otwory, zeby IC dostawal powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam ponownie

> dzisiaj odebralem kieszen na radio z ASO (68zl), zamontowalem radio i wszystko gra jak trzeba.

> koncowki tlumika dalej szukam. na allegro sa nawet fajne ale jakies strasznie dlugie. musze dobrac

> cos, co nie bedzie wystawalo poza zderzak, no chyba ze z 1cm

> kolejne pytanie:

> mysle zamontowac halogeny z przodu. manuala juz mam ale zauwazylem, ze w multijecie, lewa zaslepke

> halogenu mam wycieta. wnioskuje, ze za nia jest intercooler. czy ramki pod halogeny tez sa w

> wersji do diesla czy bedzie trzeba porzezbic i wyciac w nich otwory, zeby IC dostawal

> powietrze?

są - ja taką mam w benzyniaku grinser006.gif

jeżeli kupisz zwykłą nóż do tapet i po 5 minutach masz wersję MJ edyszyn grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam ponownie

> dzisiaj odebralem kieszen na radio z ASO (68zl), zamontowalem radio i wszystko gra jak trzeba.

> koncowki tlumika dalej szukam. na allegro sa nawet fajne ale jakies strasznie dlugie. musze dobrac

> cos, co nie bedzie wystawalo poza zderzak, no chyba ze z 1cm

> kolejne pytanie:

> mysle zamontowac halogeny z przodu. manuala juz mam ale zauwazylem, ze w multijecie, lewa zaslepke

> halogenu mam wycieta. wnioskuje, ze za nia jest intercooler. czy ramki pod halogeny tez sa w

> wersji do diesla czy bedzie trzeba porzezbic i wyciac w nich otwory, zeby IC dostawal

> powietrze?

Leżą mi dwie takie ramki lewe w piwnicy, jak byś chciał taką to daj znać na priv.

Ja w obu pandach miałem końcówkę tłumika ultera owalną. Lekko długawa była wiec ją obciołem 2cm grinser006.gif Niestety panda ma strasznie blisko tłumik względem zderzaka i z końcówką niema lekko frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Leżą mi dwie takie ramki lewe w piwnicy, jak byś chciał taką to daj znać na priv.

> Ja w obu pandach miałem końcówkę tłumika ultera owalną. Lekko długawa była wiec ją obciołem 2cm

> Niestety panda ma strasznie blisko tłumik względem zderzaka i z końcówką niema lekko

a nie pamiesz moze, co to byl za model koncowki? i ona byla przykrecana na srube czy ja spawales? fajnie jakby byla przykracana, bo przy zmianie tlumika nie musialbym potem kupowac nowej koncowki. chociaz, tlumika przeciez nie zmienia sie co miesiac smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie pamiesz moze, co to byl za model koncowki? i ona byla przykrecana na srube czy ja spawales?

> fajnie jakby byla przykracana, bo przy zmianie tlumika nie musialbym potem kupowac nowej

> koncowki. chociaz, tlumika przeciez nie zmienia sie co miesiac

http://www.ulter.com.pl/index.php?show=konc&typ=4 tak mi sie cos przypomina ze to była NX-10 ale glowy nie dam. Na śrubkę przykręcana z tym ze by była wyżej podłożylem u góry miedzy końcówką a rurką kilka blach grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

doposazania ciag dalszy smile.gif

kompletuje wlasnie elementy do montazu halogenkow tyle, ze zamontuje tam dzienne.

koncowki tlumika dalej szukam bo ciezko jest cos dobrac.

mysle tez, o ori nakladkach alu na progi - co o tym myslicie?

dokladal ktos sterowanie radiem z kola kierownicy? trzeba jakiej kabelki ciagnac do radia czy jak?

ps. Vito dzieki bradzo za rameczke 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> doposazania ciag dalszy

> kompletuje wlasnie elementy do montazu halogenkow tyle, ze zamontuje tam dzienne.

> koncowki tlumika dalej szukam bo ciezko jest cos dobrac.

> mysle tez, o ori nakladkach alu na progi - co o tym myslicie?

> dokladal ktos sterowanie radiem z kola kierownicy? trzeba jakiej kabelki ciagnac do radia czy jak?

> ps. Vito dzieki bradzo za rameczke

Ty masz dynamita z września 2005 ja mam identycznego z tego samego miesiąca ( bordowa) u mnie były wtyczki do sterowania za radiem. Trzeba tam troche pokopać i powinneś znajść taką śmieszna wtyczke 3 kolorową. Jak będziesz ją miał to potrzebujesz tylko kiere z guzikami i zespolony z 3 wtyczkami wychodzącymi z taśmy smile.gif

Z tego co sie orientuje to kable z kiery idą bezpośrednio do radia z pominięciem body grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.