Skocz do zawartości

Szukam SC ---->Ktoś Pomoże ?? *DELETED*


darek_turek

Rekomendowane odpowiedzi

> sportingi mialy inne zderzaki tylnie ?

> przod bity ?

> duzy przebieg

> jak dla mnie to jakaz rzezba?

> moj za 4 tys byl ladniejszy:)

dokładnie zgadzam sie z frelomenelo niby sporting a zderzak tył inny (coś tu śmierdzi) przebieg taki sobie ale to moje 1.1 SPI 2000 roczek jest ładniejsze a wcale nie sporting zeby.GIF:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tychów ! zolta.gif

zlosnik.gif

maska inny odcień, jakoś dziwnie się składa, także przypuszczam, że tył jak i przód miał jakieś przygody.. duzy przebig to kolejna rzecz, poza tym ni chce generalizować - ale to jest komis zlosnik.gif

jeśli chcesz sprawdzenia tego autka to uderzaj do fachmanów - Morgana czy Brokera wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> emblemat Sporting na tylnej klapie naklejony nie w tym miejscu gdzie

> jest seryjnie no i zderzak nie Sportingowy...

bo jest jescze cos takiego

http://otomoto.pl/fiat-seicento-alumy-elektryczne-szyby-podusz-C11784068.html

w sumie daleko nie mam bo jakies 50km tylko ze facet nie wie nic na temat tego auta bo wzial je w rozliczeniu .....kurcze jak nie urok to sraczka cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak to wygląda, z przodu zderzak nie sportingowy , bo to auto to ogólnie chyba sporting? z tyłu odstaje tak że oczy razi. to zwykły handlarz , ja bym to olał sikiem. zainteresuj się tymi dwoma które Ci pokazałem i nie dubluj tematów ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.