Skocz do zawartości

Wygłuszenie + montaż ....


Gronek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie w okolicach Opolach (powiedzmy, że do około 100KM) od Opola w przystępnej (niskiej) cenie zrobią porządnie wygłuszenie drzwi + montaż zestawu przedniego + subwoofera?

Czym robią wygłuszenie?

Ile mnie owa przyjemność wyniesie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie w okolicach Opolach (powiedzmy, że do około 100KM) od Opola w przystępnej (niskiej) cenie

> zrobią porządnie wygłuszenie drzwi + montaż zestawu przedniego + subwoofera?

> Czym robią wygłuszenie?

> Ile mnie owa przyjemność wyniesie?

W Opolu masz kilka takich firm np Tomix czy Atech.Podjedź i popytaj ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porządnie w niskiej cenie to nigdzie Ci nie zrobią bo porządne wygłuszenie robione jest dynamatem a same maty na drzwi Cię wyjdą ok500zl.... jeśli chcesz ja sam mogę Ci zrobić wszystko czego oczekujesz za rozsądna kasę...zrobiłem już parę fajnych furek i zwykle każdy był zadowolony z montażu jak i samej ceny ,jak byłbyś zainteresowany to pisz PW ..odemnie do Opola masz jakieś 70km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście myślałem nad czymś tańszym niż dynamat (np. STP). Firm CA w Opolu nie znam żadnej, prócz

> Tomixu.

bo innej nie ma... Atech chyba jest zamknięty już... Pozatym tam raczej tak "skomplikowanych" zeczy nie robili.

A Tomix ? Strasznie drogi i też nie najlepiej robią...

Najlepiej samemu zrobic ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.