Skocz do zawartości

problem z alarmem


leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym miejscu proszę o poradę czy sugestie sensownego rozwiązania mojego problemu no ale: W primerze z fabrycznym autoalarmem nats mam taki problem że muszę zamykać z kluczyka centralny zamek a roztwierać już mogę z pilota. Oczywiście po naciśnięciu na pilocie przycisku do roztworzenia drzwi kierunkowskazy zaświecą się na chwilę ale drzwi się nie otwierają gdzie szukać uszkodzenia ? w siłowniku zamka w drzwiach ? czy to centralka jest uszkodzona ? przy roztwieraniu gdy nacisne drugi przycisk na pilocie to kierunki zamrugają dwa razy i otwierają się drzwi, przy zamykaniu tylko kierunki. Proszę o jakieś sensowne podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam nie wiem czy w dobrym miejscu proszę o poradę czy sugestie sensownego rozwiązania mojego

> problemu no ale: W primerze z fabrycznym autoalarmem nats mam taki problem że muszę zamykać z

> kluczyka centralny zamek a roztwierać już mogę z pilota. Oczywiście po naciśnięciu na pilocie

> przycisku do roztworzenia drzwi kierunkowskazy zaświecą się na chwilę ale drzwi się nie

> otwierają gdzie szukać uszkodzenia ? w siłowniku zamka w drzwiach ? czy to centralka jest

> uszkodzona ? przy roztwieraniu gdy nacisne drugi przycisk na pilocie to kierunki zamrugają dwa

> razy i otwierają się drzwi, przy zamykaniu tylko kierunki. Proszę o jakieś sensowne

> podpowiedzi.

Dzien dobry zlosnik.gif

a czy to nie przypadkiem nie ten kącik ? hmm.gif

osobiscie stawiał bym na centralke, ale w aso nissana maja mozliwosc podłaczenia sie do tej centralki, moge sie zapytać jesli chcesz skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.