Skocz do zawartości

Problem z wycieraczka


darek_turek

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dodam od siebie: podłączyliśmy nowy silniczek i ani buczenia ani nic zlosnik.gif , jedynie zrobił się ciepły czyli prąd chyba musi dochodzić ? Niestety nie mamy jeszcze miernika żeby sprawdzić. Czy może to być wina przełącznika zespolonego pod kierownicą? Dodam że wszystkie inne funkcje w przełączniku działają. A może jakiś inny typowy problem? Oczywiście zakładamy że ten drugi silniczek jest sprawny.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie mam nastepujacy problem wymienilem silniczek i kurcez gdy go podlaczylem to nawet

> wycieraczka nie drgnie lecz obudowa sie grzeje co jest pomocy:))

Ale silniczek poskręcałeś z cięgnami mechanizmu wycieraczek? Odkręć to wszystko i sprawdź sam silniczek, bo ja miałem tak, że zapieczony był mechanizm silniczek i ani drgnął, a po rozkręceniu wszystkiego, sam silniczek się kręcił ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdź czy dochodzi prąd. Jeśli dochodzi to silniczek do wymiany

jutro to z darkiem sprawdzimy jak nie to kumpel mi znow kolejny silnik zalatwi i bedziemy tworzyc hehe a jak nie to kupie jakas zaslepke i zrezygnuje z wycieraczki tylko zeby tam woda nie leciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no oczywiście ze o tył jak był by to przód to masakra a powiedzcie mi jak by można było to zaślepić

> (dziurę w klapie od silniczka) jeżeli nie udało by mi się zrobić wycieraczki

Jak coś to na dniach będę miał do sprzedania tylny silniczek od wycieraczki w 100% sprawny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przecieralem te blaszki i nadal nic silniczek cieply ale sie nie rusza kurcze

Prawdopodobnie zatarł się sworzeń. Możesz spróbować go wybić i rozruszać ale z własnego doświadczenia wiem, że się to nie uda - więc trza nowy silniczek lub wywalić i zaślepić otwór smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.