Skocz do zawartości

2 Peny do 1 radia


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy moge podłaczyc 2 peny przez huba do radyjka pioneer 5000UB i radio bedzie je widziec oba?

Wiem ze mozna jeden wiekszy pen i po temacie ale mi chodzi o to ze jak słucham muzy z 1 folderu i pozniej przejde do innego i chce wrócic do tego co słuchałem to leca mi utwory od poczatku a nie od tego na którym skonczyłem . Radio zapamietuje tylko wtedy gdy np z usb przejde na płyte lub radio to jak wróce jest to co słuchałem a nie od poczatku i tak pomyslałem ze jakbym podłaczył 2 małe peny to czy radio tez zapamieta je osobno czy jako jeden próbował ktos tak robic?

Wiem ze najlepiej podłaczyc i sprawdzic ale nie mam huba i 2 pena a nie chce wyrzucac kasy jak nie bedzie działac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może ktoś sprawdzi i będziemy wiedzieć.

> Odpowiedzi w stylu "mnie się wydaje ..." nic nie wnoszą do dyskusji.

jak ktos wie jak jest obslugiwany pendrive przez hub to mozna zalozyc od razu, ze nie zadziala.

U mnie w manualu jest to wyraznie napisane. Jak ktos sie chce bawic i sprawdzac to smialo. Tylko nie radze polaczac huba aktywnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.