Skocz do zawartości

Gdzies luz,przy ruszaniu z I biegu


arek_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od paru dni przy ruszaniu z I biegu , mam takie puk -można by to przyrównać do puszczającego klocka od tarczy.Minimalne czuje to na kierownicy.Tak samo jak przyhamuje i dodaje gazu.Jest to słyszalne( puknięcie,jakiś luz coś puszcza) ,jak stoję i ruszam ,co to może być. tarcze i klocki mam nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> te poduszki są kiepskie, moja po 10 kkm w scenicu znowu ma luz, ale w sumie przestałem się już

> przejmować jak kiedyś

Chodzi cio to , ze może być zerwana np góra lub dół ? ,o ten luz ci chodzi?.

ja miałem zerwana górę i dół ,tam gdzie powinna trzymać guma -metal,ale wtedy to miałem luz na lewarku teraz nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzi cio to , ze może być zerwana np góra lub dół ? ,o ten luz ci chodzi?.

> ja miałem zerwana górę i dół ,tam gdzie powinna trzymać guma -metal,ale wtedy to miałem luz na

> lewarku teraz nie mam.

Masz benzynę a ja nie kojarzę jak tam wygląda poduszka tylna skrzyni, ale u mnie w scenicu ewidentny luz powodujący stukanie właśnie z przodu podczas ruszania powoduje taki lizak trzymający tył zespołu napędowego i ograniczający jego ruchy przód-tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz benzynę a ja nie kojarzę jak tam wygląda poduszka tylna skrzyni, ale u mnie w scenicu

> ewidentny luz powodujący stukanie właśnie z przodu podczas ruszania powoduje taki lizak

> trzymający tył zespołu napędowego i ograniczający jego ruchy przód-tył

W scenicu benzynowy tez byl lizak i po wymianie przestalo tak telepac lewarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz benzynę a ja nie kojarzę jak tam wygląda poduszka tylna skrzyni, ale u mnie w scenicu

> ewidentny luz powodujący stukanie właśnie z przodu podczas ruszania powoduje taki lizak

> trzymający tył zespołu napędowego i ograniczający jego ruchy przód-tył

Dziś byłem u mechanika ,posprawdzał wszystko, nie ma luzów nigdzie,ale tez mówi że jest takie puk ...głuche .Ale puki co mam jeżdzić aż do nasilenia.Skrzynia jest sztywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to sprawdzal ? Jak brecha to pogratuluj metody...

Czymś podobnym zlosnik.gif ogólnie zaglądał ,tyleje,sworznie,skrzynia.dodam że wymieniał nie dawno tarcze i klocki,i osłonę od przegubu przy skrzyni hmm.gif

Aha,możliwe że na 44,5l paliwa zrobiłem 560km zlosnik.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czymś podobnym ogólnie zaglądał ,tyleje,sworznie,skrzynia.dodam że wymieniał nie dawno tarcze i

> klocki,i osłonę od przegubu przy skrzyni

> Aha,możliwe że na 44,5l paliwa zrobiłem 560km .

Ja mam sposób na sprawdzenie poduszek, jak do tej pory nie zawiódł i pokaże wszystkie luzy. Autko na podnośnik, koła w powietrzu, ktoś pod spód do patrzenia a my na jedynkę i trzymając nogę na hamulcu szybko puszczamy sprzęgło nie dopuszczając jednak do zgaśnięcia silnika. I działa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.