Skocz do zawartości

fi wew małej rury od wody


woj76

Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu przy chłodnicy w CCSie jest taki krzyżak. Pierwsze pytanie to jakie jest fi wew. tej węższej rurku. Drugie to takie co będzie jak ją w jednym miejscu (odcinek 2 razy 2cm) przewężę do 7mm (z przyczyn wymagać konstrukcji i dostępnych części)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z przodu przy chłodnicy w CCSie jest taki krzyżak. Pierwsze pytanie to jakie jest fi wew. tej

> węższej rurku. Drugie to takie co będzie jak ją w jednym miejscu (odcinek 2 razy 2cm) przewężę

> do 7mm (z przyczyn wymagać konstrukcji i dostępnych części)?

16mm z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 16mm z tego co pamietam

No to by się póki co zgadzało z tym co mam w ręku (rurki od Palio). To pytanie dodatkowe: czy ona jest wszędzie 16mm. Jest jeszcze ta węższa co wchodzi i wychodzi z przepustnicy, ale ta mnie nie intersuje. Tylko właśnie ta średnia, co przechodzi przez krzyżak, czy na wszystkich końcach (nagrzewnica, pojemnik wyrównawczy) jest taka sama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to by się póki co zgadzało z tym co mam w ręku (rurki od Palio). To pytanie dodatkowe: czy ona

> jest wszędzie 16mm. Jest jeszcze ta węższa co wchodzi i wychodzi z przepustnicy, ale ta mnie

> nie intersuje. Tylko właśnie ta średnia, co przechodzi przez krzyżak, czy na wszystkich

> końcach (nagrzewnica, pojemnik wyrównawczy) jest taka sama?

Waz jest jednakowy na calej dlugosci, bez zadnych zgrubien czy zwezen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Waz jest jednakowy na calej dlugosci, bez zadnych zgrubien czy zwezen.

Dzięki waytogo.gif To pozostaje tylko, czy mogę go przy krzyżaku przewęzić do 7mm średnicy bez skutku negatywnego dla całego układu chłodzenia. Bo jak nie, to będę musiał ostro kombinować i ostrego druta zapodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.