Skocz do zawartości

Szerokość felgi stalowej 13''


wozniak

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Czy można zamiast felgi stalowej o szerokości 5cali zastosować felge stalową 4.5cala? (od

> cinquecento). Czy ma to jakiej duże znaczenie?

mozesz - szerokosc felgi dyskryminuje maks szerokosc oponyjaka mozna na dana felge zalozyc - dla opony 155/80/13 felga o szerokosci 4,5 " moze byc jak najbardziej (a dokladnie jest to zalecana szerokosc felgi do takiej opony)

praktycznie nie ma znaczenia czy bedzie to 5" czy 4,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Czy można zamiast felgi stalowej o szerokości 5cali zastosować felge stalową 4.5cala? (od

> cinquecento). Czy ma to jakiej duże znaczenie?

sprawdź tylko jakie jest ET, żeby przez przypadek nic nie tarło. Co prawda prawdopodobieństwo jest nikłe, ale......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam felgi 4,5"ET 35, kupiłem je okazyjnie na jeden sezon do starych letnich opon i w najbliższym czasie je wyrzucę.Pierwszy problem to że nie umiałem dopasować kołpaków bo środek felgi wystaje,jak już kupiłem odpowiednie za 75 zł to podczas jazdy na nierównościach słychać jak skrzypią bo wbijają się w oponę.

Mam jeszcze jeden problem po zmianie na te koła bardzo ciężko obraca się kierownicą i tak myślę czy może mieć wpływ właśnie ta wąska felga, bo opona już inaczej siedzi jest o 0,5" bardziej ściśnięta i dołem jest taka jakby było mało powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam felgi 4,5"ET 35, kupiłem je okazyjnie na jeden sezon do starych letnich opon i w

> najbliższym czasie je wyrzucę.Pierwszy problem to że nie umiałem dopasować kołpaków bo środek

> felgi wystaje,jak już kupiłem odpowiednie za 75 zł to podczas jazdy na nierównościach słychać

> jak skrzypią bo wbijają się w oponę.

> Mam jeszcze jeden problem po zmianie na te koła bardzo ciężko obraca się kierownicą i tak myślę czy

> może mieć wpływ właśnie ta wąska felga, bo opona już inaczej siedzi jest o 0,5" bardziej

> ściśnięta i dołem jest taka jakby było mało powietrza

ze tak powiem..... bzdurujesz

do opony 155/80/13 zalecana szerokoscia felgi jest wlasnie 4,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze tak powiem..... bzdurujesz

Taka jest moja opinia na temat felg w moim aucie.Może spowodowane jest to tym ,że mam zużyte opony są od nowości (auto ma ponad 81tyś km)

> do opony 155/80/13 zalecana szerokoscia felgi jest wlasnie 4,5"

zgadzam się z tym tak pisze na różnych stronach z oponami tylko dziwi mnie dlaczego fiat stosuje felgi 5'' mam tak w seju i w pandzie...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka jest moja opinia na temat felg w moim aucie.Może spowodowane jest to tym ,że mam zużyte opony

> są od nowości (auto ma ponad 81tyś km)

> zgadzam się z tym tak pisze na różnych stronach z oponami tylko dziwi mnie dlaczego fiat stosuje

> felgi 5'' mam tak w seju i w pandzie...

> pozdrawiam

chociazby po to by nie rozdrabniac sie z zamowieniami roznych asortymentow - unifikacja wszystkiego co sie da - kasiorka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.