Skocz do zawartości

(Clip) halasujace sprzeglo po podciagnieciu...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrzytaly mi biegi w Clipie i pedal sprzęgła byl nizej niz hamulca, podciagnalem na lince, pedaly sa rowno, biegi nie zgrzytaja, ale teraz sprzeglo halasuje(cos obciera) przy pelnym wcisnieciu - co sie popsulo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest to dźwięk metaliczny szum, ciągły??

Może "słoneczko" w docisku się przeciera, albo też łożysko kończy żywot.Czy pedał nie zrobił się twardszy itp.

nie wiem jak dokładnie jest w tym silniku ale od spodu gdzie skrzynia łączy się z silnikiem powinna być osłona metalowa przykręcana, jeżeli jest radziłabym zajrzeć, np.1.0Fire widać tam koło zamachowe i czasem jak są takie objawy można znaleźć wytarte elementy docisku itp. a to dowody kończącego się sprzęgła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgrzytaly mi biegi w Clipie i pedal sprzęgła byl nizej niz hamulca, podciagnalem na lince, pedaly

> sa rowno, biegi nie zgrzytaja, ale teraz sprzeglo halasuje(cos obciera) przy pelnym wcisnieciu

> - co sie popsulo?

docisk do spółki z łożyskiem kończą swój żywot.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.