Skocz do zawartości

Tempomat w Lacetti


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa wersja lacetti miała na wyposażeniu tempomat. Czy da radę dołożyć tempomat do auta, które go nie miało? Ktoś z Was próbował? W niektórych autach wystarczy dokupić manetkę, podpiąć do kostki, które najczęściej są pociągnięte do kierownicy i tempomat działa. Jak wygląda temat w lacetti?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najwyższa wersja lacetti miała na wyposażeniu tempomat. Czy da radę dołożyć tempomat do auta, które

> go nie miało? Ktoś z Was próbował? W niektórych autach wystarczy dokupić manetkę, podpiąć do

> kostki, które najczęściej są pociągnięte do kierownicy i tempomat działa. Jak wygląda temat w

> lacetti?

Tempomat jest tylko z dieslem. IMO dałoby się to zrobić, gdyby nie problem z absolutnym brakiem takich części na rynku.

Bardziej chyba będzie opłacalne założenie tempomatu uniwersalnego, np. firmy WAECO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czy komuś może udało się w dieslu założyć tempomat?

To są tak rzadkie samochody, że nie można nic znaleźć w necie na ten temat. W niektórych starszych samochodach wystarczyło zmienić manetkę. Tutaj odkręciłem osłonę nad kierownicą i nie widzę żadnych dodatkowych wtyków.

znalazłem taki temat na innym forum

http://www.suzuki-forums.com/general-forenza-reno-forum/14296-cruise-control-2006-forenza-3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem uzywane MS800 i zalozylem do Suzuki SX4. Mozna wyrwac na ebayu za maks 200ojro. Obecnie zagraca mi mieszkanie kolejne MS800, które kupiłem z myślą o doblo. Doblo sie sprzedalo w volvo mam tempomat i tak lezy. Jak jestes zainteresowany to dawaj na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.