Skocz do zawartości

To chwalcie się...


p31

Rekomendowane odpowiedzi

...jaki staż macie na ciężkim sprzęcie.. hmm.gif, może z tego zrobimy konkurs na "najstarszego" biglaugh.gifzawodowego kierowce.., tylko jak będą przewidziane nagrody to będą wymagane dokumenty na to... biglaugh.gif

Ja to młody szczupak jestem jeszcze w tej branży, bo pracuje na takich sprzętach od dwóch lat...A Wy? food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...jaki staż macie na ciężkim sprzęcie.. , może z tego zrobimy konkurs na "najstarszego" zawodowego

> kierowce.., tylko jak będą przewidziane nagrody to będą wymagane dokumenty na to...

> Ja to młody szczupak jestem jeszcze w tej branży, bo pracuje na takich sprzętach od dwóch lat...A

> Wy?

a co to znaczy "na ciężkim sprzęcie" hmm.gif

autobus to lekki sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...jaki staż macie na ciężkim sprzęcie.. , może z tego zrobimy konkurs na "najstarszego" zawodowego

> kierowce.., tylko jak będą przewidziane nagrody to będą wymagane dokumenty na to...

> Ja to młody szczupak jestem jeszcze w tej branży, bo pracuje na takich sprzętach od dwóch lat...A

> Wy?

Ja też dopiero 2 lata frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84-91 ciągnik siodłowy z naczepą, wówczas Jelcz. 91-94 Star z przyczepą. 94- autobus (ikarus, Autosan Ramzes i obecnie Irisbus Ivego Arway. Właśnie leci 27 roczek za kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 84-91 ciągnik siodłowy z naczepą, wówczas Jelcz. 91-94 Star z przyczepą. 94- autobus (ikarus,

> Autosan Ramzes i obecnie Irisbus Ivego Arway. Właśnie leci 27 roczek za kierownicą.

brawo.gif :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to Adas ma bo ja mam uprawnienia dopiero od marca 1990 roku

A ile jeździ? hmm.gif szkoda, że mój tata tutaj nie pisze, bo za rok albo dwa będzie miał 30-lecie w MZA devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.