Skocz do zawartości

Czujnik temp zewn bez termometru?


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

W moim aucie znalazłem czujnik temperatury zewnętrznej (w zderzaku). Fajnie, że jest, ale zastanawiam się po kiego grzyba, skoro nie mam odczytu z tego czujnika zlosnik.gif. Auto nie ma tzw. pełnego fis, czyli kompa pokładowego, który to pokazuje m.in. temperaturę na zewnątrz. Gdzieś mi się obiło o uszy, że taki czujnik może być wykorzystywany do sterowania klimatyzacją. No fajnie, tylko tu też jest problem, bo klimatyzację to ja posiadam w tym aucie, ale tzw. manualną zlosnik.gif. O co chodzi z tym czujnikiem? Jest to na pewno fabryczne rozwiązanie, w fabrycznym miejscu. Czy jest szansa, że ta moja klima również korzysta w jakiś sposób z tego czujnika (bo jeżeli tak, to rozwiązałby się mój problem z czasami niezałączającą się sprężarką klimy - na forum marki dowiedziałem się, że ktoś miał padnięty ten czujnik i miał takie same objawy w pracy klimy....tylko on miał klimatronik, więc i czujnik mu był potrzebny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem to sprezarka klimy ne zalacza sie ponizej pewnej temp wiec moze po to

No fakt sciana.gif że też o tym nie pomyślałem zlosnik.gif

W takim razie muszę chyba wymienić ten czujnik icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.