Skocz do zawartości

et felg


szczuras

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Mam takie pytanie jakie może być et felg 5,5j lub 5j r13 żeby felga z opona nie wystawała poza obrys auta. Chodzi o to by stał jak jak najszerzej ale nic nie wystawało. Opony będą to vivo 155/65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema,

> Mam takie pytanie jakie może być et felg 5,5j lub 5j r13 żeby felga z opona nie wystawała poza

> obrys auta. Chodzi o to by stał jak jak najszerzej ale nic nie wystawało. Opony będą to vivo

> 155/65.

Seryjne felgi sportingowe 5,5j mialy ET 30, a przy 5j, czyli zmianie o pol cala, ET rosnie o 6-7 mm, czyli ET jakies 36-37. Niech mnie ktos poprawi jak sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjne alu z cc przy 4,5" i 5,5" miały et 30,5 a z scs'a et 27.Ja w cc mam założone felgi 5,5" et 18 i wszystko jest ok.gif Jedynie przy większych hopach w 3 albo 4 osoby jest mała przycierka w ranty.Ogólnie jest wporzo waytogo.gif Gleba -40, opona 165/55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Seryjne alu z cc przy 4,5" i 5,5" miały et 30,5 a z scs'a et 27.Ja w cc mam założone felgi 5,5" et

> 18 i wszystko jest Jedynie przy większych hopach w 3 albo 4 osoby jest mała przycierka w

> ranty.Ogólnie jest wporzo Gleba -40, opona 165/55.

ja mam u siebie 6 cali chyba z et 18 to już lekko wystają smile.gif ale rozchodzi się, że szukam jakiś felg na tor i nie mogą mi koła wystawać po za obrys auta. wszystkie te fajne jak martini cupy czy inne wynalazki sa dla mnie w tej chwili za drogie więc szukam czegoś tańszego ;p

chyba że ktoś może polecić jakieś dobre felgi w rozsądnej cenie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.