Skocz do zawartości

Podmiana komputera


manic

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podmienić kompa IAW 18F.B4 na taki sam celem wyeliminowania go jako "podejrzanego" wypadaniu zapłonów. Jak wyczyścić kod z komputera który będę podstawiał? Bo rozumiem, że aby się komp zakodował musi być wyczyszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już trochę poczytałem, i rozumiem, że trzeba xprogiem wgrać wyedytowany wsad do hc11f1. Dostęp do

> programatora miałbym, kwestia tylko które bity trzeba zmienić w IAW 18F.B4

Nikt Ci tego publicznie nie poda, chyba wiesz dlaczego... Możesz poszukać np. carhelp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już trochę poczytałem, i rozumiem, że trzeba xprogiem wgrać wyedytowany wsad do hc11f1. Dostęp do

> programatora miałbym, kwestia tylko które bity trzeba zmienić w IAW 18F.B4

zerknij na to, jeśli Ci to coś mówi to masz rozwiązanie, jeśli nie to o więcej nie pytaj.

283775441-ScreenShot642.jpg

post-7227-14352508137886_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zerknij na to, jeśli Ci to coś mówi to masz rozwiązanie, jeśli nie to o więcej nie pytaj.

zapomnij ze zadziała , to jest obszar epromu z IAW16 w IAW18F jest zupełnie inna , widziales kiedyś mape z IAW18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapomnij ze zadziała , to jest obszar epromu z IAW16 w IAW18F jest zupełnie inna , widziales kiedyś

> mape z IAW18?

czy ja gdzieś napisałem że to jest do IAW18F?

napisałem

Quote:

zerknij na to, jeśli Ci to coś mówi to masz rozwiązanie, jeśli nie to o więcej nie pytaj


Jeśli chciałbym dać mu na tacy rozwiązanie to wysłałbym mu F1 smirk.gif

i tak.... widziałem.

283783997-ScreenShot644.jpg

post-7227-14352508158114_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh fajnie , że wiesz jak to sie robi ale , ogłaszanie na forum poblicznym jak usunąc fabryczne immo nie jest zgodne z etyka w tej branzy , na innym cenionym forum branzowym dostabyś już dawno bana za coś takiego , przecież te forum oglada mnóstwo ludzi, chetnych na auta też nie brakuje , pozatym zaraz immo w IAW16 beda na allegro robic w cenie zciągniecia simlocka z komórki

jak chesz pomagać w tej kwesti to ok, powinnismy to robić, ale rób to na PW

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heh fajnie , że wiesz jak to sie robi ale , ogłaszanie na forum poblicznym jak usunąc fabryczne

> immo nie jest zgodne z etyka w tej branzy

Etyka to się skończyła już jakieś 2 lata temu

> na innym cenionym forum branzowym dostabyś już

> dawno bana za coś takiego ,

a na innym pochwałę... Bana pewnie bym dostał za odbieranie chleba tym co się tym trudniom.

> przecież te forum oglada mnóstwo ludzi, chetnych na auta też nie

> brakuje ,

ci co chcą to już dawno wiedzą... przecierz jak poszukać to znajdziesz wszystko...

> pozatym zaraz immo w IAW16 beda na allegro robic w cenie zciągniecia simlocka z

> komórki

No patrz a można samemu ściągnąć locka.... To nie zmienia faktu ze ludzie i tak z tego żyją

> jak chesz pomagać w tej kwesti to ok, powinnismy to robić, ale rób to na PW

> pozdrawiam

Niektóre rzeczy daje się na prv inne na ogólnym ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, wyluzujecie. Niepotrzebnie robi się halo, z takiej rzeczy. Może to i dla kogoś nieetyczne, dla mnie zdjęcie tego immo to potrzeba wynikająca z musu zmiany kompa. Tylko po co robić tyle tajemnic jak to wszystko w necie jest. A jak komuś będą chcieli rąbnąć dziesięcioletniego fiata hehe.gif to będą mieli własny komputer itd. Idąć za ciosem niektórych argumentów, to po co wogóle forum samochodowe i porady na nim skoro odbiera się chleb mechanikom. itp, itd. Temat zamykam, bo niektórzy robią tajemnice jakby to było nie wiadomo co. Dziękuję raz jeszcze za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.