Skocz do zawartości

[all MK2] potrzebuję rozmontować dźwignię ręcznego


LeoLepsi

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie - problem bo ten guzik który wchodzi do środka ręcznego, a współpracuje z zapadką zatrzymującą ręczny zaciągnięty - wyleciał mi i się wziął zgubił zeby.GIFwink.gif Chcę rozmontować cały ręczny z drugiego uno, żeby przełożyć to co brakuje, jednak nigdy tego nie robiłem i potrzebuję know how.

Z tego co widziałem od strony kabiny pasażerskiej chyba nic się nie da zrobić ? Trzeba od dołu? No i jak go złożyć poprawnie, żeby mi śrubek nie zostało zeby.GIFzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co widziałem od strony kabiny pasażerskiej chyba nic się nie da zrobić ?

na moje skromne oko ten guzik jest nakręcany na pręcik we wnętrzu dźwigni ręcznego, więc być może sytuacja nie jest beznadziejna...

wg eper-a tak to wygląda w częściach:

283781465-naread.exe.png

post-109606-14352508152444_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na moje skromne oko ten guzik jest nakręcany na pręcik we wnętrzu dźwigni ręcznego, więc być może

> sytuacja nie jest beznadziejna...

> wg eper-a tak to wygląda w częściach:

dzięki za obrazek, teraz przynajmniej wiem, gdzie są śrubki wink.gif no i to, że kanał jednak będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.