Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LeoLepsi

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. każda krzyżówka, każde przejście, każda zmiana tego typu na drodze, powoduje, że można przywalić kolejny mandat.
  2. Dopóki księgowi będą zarządzać technologią - nic się nie zmieni.
  3. LeoLepsi odpowiedział Oberon na temat - Motokącik
    polecam 3.0 tdi w tym modelu. Po czipie na 300 KM pali 10 diesla średnio. Generalnie - bezawaryjne z STronikiem , na który to jednak trzeba uważać i pilnować okresów przeglądu i wymiany oleju.
  4. Jest płyta OSB z piórami, właśnie na podłogę, konstrukcja podobna jak boazerii , dzięki temu płyty na łączeniach pracują obie.
  5. auto tragedia. Nie polecam.
  6. Zalewałem, wieczorem, zalewałem rano. Cały czas wywala.
  7. No cóż, rano podstawiłem do mechaniora, i stwierdził uszczelkę i generalnie lepiej silnika szukać.
  8. Małżonce się ulotniła woda z układu. Nie wiem , jak długo jechała tak, bo nie patrzyła na zegary. Okazało się, że pękł wąż łączący chłodnicę z silnikiem, ten górny. Wąż nabyłem, wymieniłem. Zalałem płynem, normalnie przez korek. I coś się dzieje, że nie daje się układ odpowietrzyć. Temperaturę na zegarach łapie szybko, węże nieco twardnieją, ale jak tylko przekroczy nominalną temperaturę momentalnie wędruje na H. Korka otworzyć się nie da bo zaraz całą wodę wypluwa. Co dziwnego, po wyłączeniu silnika, nawet w czasie jazdy, po 5 sekundach wyłączonego zapłonu temperatura spada do połowy wskaźnika, w pole nominalnych temperatur, po przejechaniu 500 metrów, znów momentalnie wędruje na H. Wentylatory chodzą non stop, wąż górny chłodnicy - nawet jak temperatura jest na H - nie jest na tyle gorący, żeby go nie można było chwycić, czyli przepływu wody brak. Naciskając go kilkukrotnie - robi się gorący aż parzy. Ciśnienei w zbiorniczku jest, jak już wspominałem. Powiedzcie mi - czy to jest objaw - walniętej pompy wody, zapowietrzonego układu czy HGW co bo ja powoli nie mam pomysłu. Teraz czekam aż ostygnie, może wtedy woda zejdzie ze zbiorniczka wyrównawczego i można będzie coś jej dolać? Nie wiem... ps. oczywiście ogrzewanie na Hi. ale z kratek leci zimne....
  9. Od roku mi miga, ale jakoś się tym nie przejmuję, tyle tylko ,że automata mam w trybie sekwencyjnym
  10. Będę robił sobie altankę, na ściany daję płyty OSB. Czym to w miarę ładnie pomalować, żeby nie było widać faktury płyty ? Jak się to robi ? Można ocieplić, z zewnątrz i to przykryć, ale ja nie chcę na razie. No więc - czym i jak?
  11. > Jak wejdę do kanału to sobie posprawdzam. Szczotki powinny być jeszcze ok bo jakiś czas temu > wymieniałem a jakoś w zimie wymieniałem łożyska więc możliwe że coś się poluzowało Szczoty albo mostek prostowniczy ci się przepalił, w ostateczności, tak jak mi, uzwojenie popękało od obrotów. Ale to dlatego że ja jeździłem w górnych rejestrach obrotomierza
  12. > W tak prosty że musisz kupić licznik z kosttkami i wszystkie piny do przelutowania aha. No tak, a jest gdzieś schemat które gdzie?
  13. Zamiast starego licznika marea weekend, da się w prosty sposób zaadaptować licznik z wersji "poliftowej" ?
  14. > jak w temacie wystarczą 2-3 modele Audi B3/B4 (b4 do pewnego roku) Audi Coupe
  15. dziękuję za opinię. Trampek, jeśli nic się nie wydarzy nieplanowanego, będzie mój za jakieś 2 tyg.... Jest to 600tka. 90ty rok. Niestety jeszcze bębny z tyłu. Za tak naprawdę psie pieniądze,.ale po dużym serwisie, z nowymi oponami dunlo, grzanymi manetkami... I innymi pierdolami wymienionymi, wg właściciela. Podobno bierze setkę oleju na tysiąc... Jedyne co trochę martwi to przebieg, bo jest 80 tysięcy... Ale za piątkę czego się spodziewać...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.