Skocz do zawartości

Pisał by się ktoś na jakieś części z palio 1,6 16v?


oxy999

Rekomendowane odpowiedzi

trojkaty od lusterek,( te gdzie sa schowane syczki) o ile zaczepy nie polamane, listwa boczna drzwi pasazera przod i chetnie bym przygarnal zapinki te metalowe z konsoli srodkowej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od około roku sie myli ???

moze specjalnie i mysli ze pajaca jakiegoś znajdzie ktory to kupi.

Ludzie czasem wymyslają ceny z kosmosu, podobnie jak gdzies widziałem gaźnik do kaszla za 150 ziko czy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze specjalnie i mysli ze pajaca jakiegoś znajdzie ktory to kupi.

> Ludzie czasem wymyslają ceny z kosmosu, podobnie jak gdzies widziałem gaźnik do kaszla za 150 ziko

> czy więcej.

Mi ta lampka sie cholernie widzi ale nie za taką kasę spineyes.gif za 100ziko bym ją kupił ale tysiak pad.gif 1/5 wartosci mojego parcha hehe.gif

P.s. Jak się powodzi ? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/item1014350379_palio_siena_fiat_lampka_sufitowa_nowa_oryginal.html

Pewnie tyle (choć i tak dużo) ceni za tę lampkę bo zdaje mi się że ona jest z wersji auta z alarmem fabrycznym i wtedy był w niej odbiornik alarmu (nadajnik w obudowie kluczyka a w niej przycisk) a w te dwa kóleczko-zaślepki montowano czujniki ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obudowa filtra powietrza (jesli cała)

> daszek słoneczny pasazera

> ps. rozbiłeś auto i rozsprzedajesz na czesci?

nie nie... miałem kupić drugie... ale dziś na giełdzie byłem i już kupiłem brakującą część i autko chodzi... zobaczymy jak ędzie się zachowywać do środy smile.gif także odwołuje akcję... ale będę miał to na oku że piszecie się na jakieś części... smile.gifP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nie... miałem kupić drugie... ale dziś na giełdzie byłem i już kupiłem brakującą część i autko

> chodzi... zobaczymy jak ędzie się zachowywać do środy także odwołuje akcję... ale będę miał

> to na oku że piszecie się na jakieś części... P

Spoko. Zmówimy się, przyjdziemy w nocy i wymontujemy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.