Skocz do zawartości

szukam informacji schematy ..wszystkiego...


migdalek

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> poszukuje informacji na temat fabrycznego suba z fiata punto II

> dane techniczne,zdjęcia najlepiej z demontażu...

> .......

> szukam informacji na temat bardzo małego suba który"gra" ...

jak prawie każda fabryka to kicha straszna i instalowanie w miejsce tego czegoś innego głośnika też nie ma najmniejszego sensu. Jedyna logiczna opcja to wzmacniacz i normalny subwoofer, rzeźba sensu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak prawie każda fabryka to kicha straszna i instalowanie w miejsce tego czegoś innego głośnika też

> nie ma najmniejszego sensu. Jedyna logiczna opcja to wzmacniacz i normalny subwoofer, rzeźba

> sensu nie ma

punto ma maly bagażnik a z LPg to tragedia z tego co widziałem na fototo fabryczny sub fajnie pasuje we wneke.... jak gra nie slyszałem... a jak by zrobić rzeźbe wnekowa? zrobić odlew ( słyszałem ze ludzie kombinuja wikol drobne trociny i inne tego typu wynalazki i robia z tego mase podobna do gipsu ) wneki nadkola wykleic czyms takim? a reszte czyli reszte scian suba zrobic z mdf....i zrobić skrzynke która miała by pojemność ok 15-20 litrow... zamknięta... jaki głosnik do tego by się zdał? raczej z połki niskiej cenowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może troszkę z innej strony wink.gif

co chcesz uzyskać montując suba? niskie dźwięki, czy typową "łupankę" hmm.gif

a myślałeś, żeby niskie dźwięki uzyskać przy dobrym wygłuszeniu drzwi

i włożeniu odpowiednich głośników hmm.gif

jeśli się mylę, niech mnie poprawią Ci, którzy mają pojęcie w CA waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może troszkę z innej strony

> co chcesz uzyskać montując suba? niskie dźwięki, czy typową "łupankę"

> a myślałeś, żeby niskie dźwięki uzyskać przy dobrym wygłuszeniu drzwi

> i włożeniu odpowiednich głośników

> jeśli się mylę, niech mnie poprawią Ci, którzy mają pojęcie w CA

sub jako uzupełnienie basu... nie jestem maniakiem ktorego najpierw wsłychac a potem widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sub jako uzupełnienie basu... nie jestem maniakiem ktorego najpierw wsłychac a potem widac...

to spróbuj iść inną drogą niż sub w bagażniku wink.gif

wygłuszyć pacjenta i pomyśleć nad jakimś dobrym zestawem w drzwi i wzmacniaczem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to spróbuj iść inną drogą niż sub w bagażniku

> wygłuszyć pacjenta i pomyśleć nad jakimś dobrym zestawem w drzwi i wzmacniaczem

również uważam że lepszym sposobem byłby skupić się na przednich drzwiach , słyszałem parę takich instalacji zmontowanych z przodu i nawet mnie zaskoczyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> również uważam że lepszym sposobem byłby skupić się na przednich drzwiach , słyszałem parę takich

> instalacji zmontowanych z przodu i nawet mnie zaskoczyły

a jeśli chodzi o bagażnik i pomysł z nim to suby które by mogły pasować to np. Alpine SWE-1043IB albo coś w tym stylu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.