Skocz do zawartości

307 i filtr kabinowy ...


_aDi_

Rekomendowane odpowiedzi

... gdzie to to ustrojstwo jest umieszczone ?? Szukałem pół godziny celem przeprowadzenia grzybobrania i poddałem się - w żadnym logicznym miejscu nie znalazłem dojścia frown.gif

A na pewno jest, bo kociak klimę posiada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> --

> źle ??

> zaszalalem i wiałem wersję "A", z węglem

Sadomasochista. Zaprawieni w żabach wiedzą, że Filtrona się nie kupuje, bo jego spasowanie często woła o pomstę do nieba.

Purflux dobrze zrobi orala twojemu francuskiemu autu. wink.gif

Od biedy może być Knecht (który ma często drobny dopisek: Made for Knecht Corp. by Filtron, ale od "oryginałów" Filtrona odróżnia się in plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ... gdzie to to ustrojstwo jest umieszczone ?? Szukałem pół godziny celem przeprowadzenia

> grzybobrania i poddałem się - w żadnym logicznym miejscu nie znalazłem dojścia

> A na pewno jest, bo kociak klimę posiada ....

wyjmujesz 2 bolce w tym miejscu co zaznaczyłem na czerwono, wyciągasz wygłuszenie i tam w głębi na przegrodzie masz czarną prostokątną klapkę którą musisz pociągnąć jak wyjedzie to za nią jest filtr

283815287-307_big_silnik.jpg

te bolce najlepiej podważyć najpierw śrubokrętem za główkę bo inaczej się połamią

post-21689-14352508266708_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sadomasochista. Zaprawieni w żabach wiedzą, że Filtrona się nie kupuje, bo jego spasowanie często

> woła o pomstę do nieba.

> Purflux dobrze zrobi orala twojemu francuskiemu autu.

> Od biedy może być Knecht (który ma często drobny dopisek: Made for Knecht Corp. by Filtron, ale od

> "oryginałów" Filtrona odróżnia się in plus).

ja zawsze filtrona kupowałem, raz z węglem raz bez i ani problemów ze spasowaniem ani z działaniem nie miałem wink.gif

za to teraz mam problem bo mi się klima po zimie rozszczelniła i muszę to naprawić frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.