Skocz do zawartości

Rajd Polski 2010


michaelfox

Rekomendowane odpowiedzi

> Będzięta? jakiś spot?

> Po przyjściu w pon rano do pracy zaczałęm myśleć tylko o tym jak w piątek wyruszy ekipa

Oj będzieta...ja juz we wtorek jade, Badi i Zeton za AK równiez..jedziemy skłądem na 3 domki, jakies 25 osób..nocujemy w Rynie, chetnie mozemy spotowac..:) ja juz odliczam godziny do wyjazdu..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj będzieta...ja juz we wtorek jade, Badi i Zeton za AK równiez..jedziemy skłądem na 3 domki,

> jakies 25 osób..nocujemy w Rynie, chetnie mozemy spotowac..:) ja juz odliczam godziny do

> wyjazdu..:)

oooo - ja nie moge wczesniej sie wyrwac niestety, ale na otwarcie dotrzec musze zlosnik.gif sie zdzwonimy na miejscu? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A opłaca sie jechac na 1 dzień ?

> bo chce jechać

To pojedź w sobote, jest szansa, ze zobaczysz więcej zawodników, bo w nd moze sie juz stawka wykruszyć..po drugie w Sobote idą stare OSy, w nd część jest po nowych trasach, których nie znam... ale stare zeszłoroczne OSy są kozak... chociaz drugiego dnia są Miłki.. serduszka.gif

Mój papa rok temu przyjechał do nas na jeden dzień i nie żałował..my jedziemy jutro i zostajemy do poniedziałku...musze zacząć szukać wątroby na allegro... zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oooo - ja nie moge wczesniej sie wyrwac niestety, ale na otwarcie dotrzec musze sie zdzwonimy na

> miejscu?

Spox, jak coś to będziemy w kontakcie, numer Tobie posłałem, wiec mozemy sie zdzwonic i gdzies sie na OSach czy na strefie spotkać na chwile..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko czekać na szachownicę....

Ja czekałem, machałem, dostałem w nagrodę booooka i smsem podziękowałem..kozak rajdzik..

co prawde mało było kogo oglądać, bo większość sie wysypała, ale ogólnie wyjazd mega udany, wątroba nie żyje, za to wspomnienia bezcenne..

Beben wymiatał, bez kitu... do tego Buffier puki jechał oraz Kajtek...szacunek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.