Skocz do zawartości

przewijanie tekstu-pioneer 2200ub


pavio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość żeby ustawić tak wyświetlacz aby podczas słuchania nagrania z mp3 tekst (tytuł utworu,nazwa wykonawcy ) przewijała się cały czas. Niestety instrukca o tym milczy a za tego co zauważyłem to po przytrzymaniu przycisku scroll tekst przewija się 1 raz poczym staje w miejscu na pierwszych iluś tam znakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość żeby ustawić tak wyświetlacz aby podczas

> słuchania nagrania z mp3 tekst (tytuł utworu,nazwa wykonawcy ) przewijała się cały czas.

> Niestety instrukca o tym milczy a za tego co zauważyłem to po przytrzymaniu przycisku scroll

> tekst przewija się 1 raz poczym staje w miejscu na pierwszych iluś tam znakach.

W 4000ub da sie to zmienic w ustawieniach, jak wroce do domu, to zerkne do instrukcji i napisze, bo nie pamietam jak:P - ale zobaczysz, czy w Twoim tez sie da ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 4000ub da sie to zmienic w ustawieniach, jak wroce do domu, to zerkne do instrukcji i napisze, bo

> nie pamietam jak:P - ale zobaczysz, czy w Twoim tez sie da ustawic.

byłoby super jak byś sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> byłoby super jak byś sprawdził.

w 4000 Ub zmieniasz to tak że właczasz radio z wcisnietym przyciskiem funkcji (pokretło ) i masz ustawienia teraz nie pamietam ale jest tam cos tiltle czy jakos tak ustawiasz na On i tekst sie przewija cały czas Zreszta jak sie pobawisz to dojdziesz chyba ze twój model tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w 4000 Ub zmieniasz to tak że właczasz radio z wcisnietym przyciskiem funkcji (pokretło ) i masz

> ustawienia teraz nie pamietam ale jest tam cos tiltle czy jakos tak ustawiasz na On i tekst

> sie przewija cały czas Zreszta jak sie pobawisz to dojdziesz chyba ze twój model tego nie ma

Dzięki.Zanalazłem to menu ale niestety nie mam taj tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.