Skocz do zawartości

Wymiary łożyska w sprzegle uno 2002r


truebuli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poraz drugi padło mi łożysko w sprzęgle, bo bylo wsadzone nie takie jak potrzeba, będąc w częsciach samochodowych pan z dzialu obslugi powiedzial mi ze jest z 5 rodzai lozysk do tego modelu uno i ze on nie wie jakie bedzie pasowac, czy ktos z was orjetuje sie jakie ono powinno byc? jakie wymiary jaka grubosc?

uno fire 1.0 2002r

z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam poraz drugi padło mi łożysko w sprzęgle, bo bylo wsadzone nie takie jak potrzeba, będąc w

> częsciach samochodowych pan z dzialu obslugi powiedzial mi ze jest z 5 rodzai lozysk do tego

> modelu uno i ze on nie wie jakie bedzie pasowac, czy ktos z was orjetuje sie jakie ono powinno

> byc? jakie wymiary jaka grubosc?

> uno fire 1.0 2002r

> z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam...

Wyjmujesz stare, idziesz z nim do sklepu, i kupujesz takie samo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No ale napisał przecież, że wsadził nie takie jak trzeba To jak zrobi jak mówisz to znów złe kupi

dokladnie ostatnio stare wyjalem i kupilem na wzor, tylko okazalo sie ze to stare tez juz bylo zle zalozone zeby.GIF i nie wiem jakie kupic zeby pasowalo bo jest kilka rodzai i rozne grubosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokladnie ostatnio stare wyjalem i kupilem na wzor, tylko okazalo sie ze to stare tez juz bylo zle

> zalozone i nie wiem jakie kupic zeby pasowalo bo jest kilka rodzai i rozne grubosci

A wytłumacz mi jak to "złe" łożysko w ogóle działało skoro było nie takie jak powinno?

Coś mi się wydaje, że ktoś Cię robi w jajo. Kupiłeś chiński szit i się wys...ało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wytłumacz mi jak to "złe" łożysko w ogóle działało skoro było nie takie jak powinno?

> Coś mi się wydaje, że ktoś Cię robi w jajo. Kupiłeś chiński szit i się wys...ało.

dzialac dzialalo ale krotko bo przejechalo raptem 10tys km a pedal od sprzegla chodzil bardzo ciezko z uskokami i pedal musial byc ustawiony wysoko bo inaczej nie wysprzeglalo. Ostatnio kupowalem sam to lozysko wiec wiem ze kupilem dobrej firmy a nie badziew kwestia jest dopasowania odpowiedniego rozmiaru a raczej wydaje mi sie ze grubosci lozyska tylko nie wiem jaka ona ma byc!! a w hurtowni z czesciami powiedzieli mi ze tez nie sa w stanie dopasowac bo jest ich kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzialac dzialalo ale krotko bo przejechalo raptem 10tys km a pedal od sprzegla chodzil bardzo

> ciezko z uskokami i pedal musial byc ustawiony wysoko bo inaczej nie wysprzeglalo. Ostatnio

> kupowalem sam to lozysko wiec wiem ze kupilem dobrej firmy a nie badziew kwestia jest

> dopasowania odpowiedniego rozmiaru a raczej wydaje mi sie ze grubosci lozyska tylko nie wiem

> jaka ona ma byc!! a w hurtowni z czesciami powiedzieli mi ze tez nie sa w stanie dopasowac bo

> jest ich kilka.

No to "wykosztuj się" i kup cały zestaw sprzęgła i po sprawie.

Lepszego rozwiązania nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no jak bylo by to takie proste... tylko ze kompletnych sprzegiel tez jest kilka rodzai

Tak ale wystarczy znać średnicę wałka/ilość ząbków i średnicę tarczy i musi być ok jak kupisz cały komplet.

Wymontuj, zmierz to i nie ma bata - musi być dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.