Skocz do zawartości

focus 1.8 mk2 stukanie w skrzynii(?)


stepien2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Koledzy mam taki problem w focusie przy szybszym ruszaniu (w momencie jak szybciej puszczam sprzęgło) lub redukcji biegu np z 3 na 2 gdzie na dwójce wyskakuje 2500 obr/min słychać stuk z mechanikiem ustaliliśmy ruszając w tył i w przód na kanale że stuki dochodzą z skrzyni. Samochód jest salonowy przejechane ma 125 tyś nie robiłem nic w zawieszeniu bo o auto staram się bardzo dbać a tu taki zonk. Proszę o sugestię co może by przyczyną.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód jest salonowy przejechane ma 125 tyś nie robiłem nic w zawieszeniu bo o auto staram

> się bardzo dbać a tu taki zonk. Proszę o sugestię co może by przyczyną.

Samochód jeździ, więc się zużywa. A do Ciebie należy teraz wymiana/naprawa zużytego elementu.

Skoro starasz się o auto bardzo dbać i za razem nic przy nim nie robisz to nie dziw się, że coś stuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samochód jeździ, więc się zużywa. A do Ciebie należy teraz wymiana/naprawa zużytego elementu.

> Skoro starasz się o auto bardzo dbać i za razem nic przy nim nie robisz to nie dziw się, że coś

> stuka.

Kolego auto co drugą wymianę oleju jeżdzi na sprawdzenie amorków a stuki o których mowa nie dochodzą z zawieszenia. I sory popełniłem błąd wymiana była łożysk przednich.

A zanim pojadę na aso i skasują mnie za to że nie wiedzą co stuka to wolę się tu zapytać.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.