Skocz do zawartości

Elementy zawieszenia z tyłu - tłucze się


hulajnoga10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, coś się tłucze w tylnym zawieszeniu. Najbardziej na drobnych nierównościach. Myślałem, że to wina amortyzatorów. Oczywiście poszły do wymiany - nie pomogło. Mechanik zalecił wymianę tulei tylnej belki - groszowa sprawa ale też nie pomogło. Ktoś miał do czynienia z taką sprawą? Jakie elementy tylnego zawieszenia mogą się jeszcze kwalifikować do wymiany? Wyprzedze co poniektórych jako by się półka albo tylna kanapa telepała - sprawdzałem! To nie to smile.gif. Mówią żeby głośniej włączać radio ale jednak jestem takim typem człowieka, że muszę mieć wszystko w jak najlepszym stanie smile.gif. Stąd nadmierna dbałość o miśka wink.gif Dzięki z góry za sugestie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten dźwiek to takie choćby skrzypienie z tyłu na nierównościach?

chyba mam to samo. niestety tez nie mam rozwiązanego probelmu. to skrzypienie jest denewujące. W poniedziałek chciałem jechac na sprawdzenie "tylnych łapek" ale moze sie wstrzymam. moze ktos pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy ten dźwiek to takie choćby skrzypienie z tyłu na nierównościach?

> chyba mam to samo. niestety tez nie mam rozwiązanego probelmu. to skrzypienie jest denewujące. W

> poniedziałek chciałem jechac na sprawdzenie "tylnych łapek" ale moze sie wstrzymam. moze ktos

> pomoze.

To skrzypienie u Ciebie to prawdopodobnie tuleje tylnej belki 20 zł za sztuke. Miałem to samo, też skrzypiało. Po wymianie ustało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, coś się tłucze w tylnym zawieszeniu. Najbardziej na drobnych nierównościach.

posprawdzaj dokladnie czy nie masz luznych elementow od wlewu paliwa i elementow oslaniajacych go - jest tam kilka dupereli mogacych dosyc dziwnie telepac sie i obijajacych sie o siebie wzajemnie i o bude

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, coś się tłucze w tylnym zawieszeniu. Najbardziej na drobnych nierównościach. Myślałem, że to

> wina amortyzatorów. Oczywiście poszły do wymiany - nie pomogło. Mechanik zalecił wymianę tulei

> tylnej belki - groszowa sprawa ale też nie pomogło. Ktoś miał do czynienia z taką sprawą?

> Jakie elementy tylnego zawieszenia mogą się jeszcze kwalifikować do wymiany? Wyprzedze co

> poniektórych jako by się półka albo tylna kanapa telepała - sprawdzałem! To nie to . Mówią

> żeby głośniej włączać radio ale jednak jestem takim typem człowieka, że muszę mieć wszystko w

> jak najlepszym stanie . Stąd nadmierna dbałość o miśka Dzięki z góry za sugestie!

Ja również się podłączam pod temat. Mi zazwyczaj stuka, może trochę zgrzyta coś z tyłu. Ktoś mi sugerował że mogą to być simmerbloki. Również nie rozwiązałem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.