Skocz do zawartości

wycieraczka dziala tylko na najszybszym biegu...


Antoine

Rekomendowane odpowiedzi

> wycieraczka dziala tylko na najszybszym biegu... - co sie popsulo i jak to naprawic?

Jeśli zespolony - najwygodniej byłoby znaleźć kogoś z takim samym, podpiąć i sprawdzić zlosnik.gif

> jesli cos pomoze to jest to CLIP

CLIP tylko silnik ma zły grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeciez silniczek dziala to niby dlaczego on? jak jest rozwiazana sprawa regulacji predkosci?

jak masz 3 stopnie regulacji to 1 przerywana - układ czasowy na przekaźniku, 2 stała wolna, tak jak by zwarcie 1 stopnia i podanie stałego napięcia na silnik, 3 stopień to osobne zasilanie na dodatkową szczotkę w silniku, zatem pewnie szczotka odmówiła posłuszeństwa biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wycieraczka dziala tylko na najszybszym biegu... - co sie popsulo i jak to naprawic? jesli cos

> pomoze to jest to CLIP

Po prostu najpierw dorwij sie do silnika i wyczyść styki. Ja mialem taka akcje podczas zimy. Wyjeżdżałem z Konina działały mi wszystkie biegi, polowie dzialal 1 bieg tylko przez 3 wahnięcia, później stawała wycieraczka, a dojeżdżając do Wrocławia miałem już tylko 3 bieg do dyspozycji. Wyczyściłem styki i wszystko bangla do dziś wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.