Skocz do zawartości

bicie w kole


bodzior

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Tak właśnie słychać "bicie w kole" przy jeździe na zakręcie nawet nieweilkim obojętnie w lewo czy prawo. to nie opony bo wymieniłem ale na pewno od części jezdnych bo częstotliwość "bicia "zależy od prędkości mniejsza im wolniej. Wiem, że "muzycy" nie powinni jeździć samochodami ale obawiam się żeby się coś nie rozpadło podczas jazdy. Generalnie słychać też trochę łożyska ( po 170 000 km to chyba możliwe)ale czy przy skręcie powinno być słyszalne "bicie" jeśli to łożyska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy ktoś wymieniał łożyska sam czy to dużo pracy i problemów bo pomyślałem że sam bym wymienił

Ja jakiś czas temu wymieniałem sam i nie ma tragedii ale troszkę pracy jest. najważniesze to przygotować sobie prace jakimś penetrantem do śrub bo niektóre mogą być troszkę zapieczone. Warto też zaopatrzyć się w nowe "spinki" do jarzma hamulców ( lubią pekać) No i dobrze by było jak byś miał jakiś warsztat z prasą w okolicy żeby podjechać z piastą do przeprasowania łożyska, koszt to do 20 zł a fachowa i szybka robota. Potem pozostaje wszytsko poskładać i podjechać do sklepu po bro smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.