Skocz do zawartości

Ciężko chodzi lewarek


Complit100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Problem polega na tym że od 4 dni coraz ciężej chodzi mi lewarek. Zmiana biegów stanowi już pewne wyzwanie. Przejście z biegu na bieg wymaga coraz większej siły. Czy może być to linka? czy można ja w jakiś sposób nasmarować? Czy może być to głębszy problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Problem polega na tym że od 4 dni coraz ciężej chodzi mi lewarek. Zmiana biegów stanowi już pewne

> wyzwanie. Przejście z biegu na bieg wymaga coraz większej siły. Czy może być to linka? czy

> można ja w jakiś sposób nasmarować? Czy może być to głębszy problem?

sporobuj podregulowac linke. jak to zrobic masz np w tym temacie KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepiej wszystko wymienić, tylko koszta sa duże w tym wypadku...

jasne- zastąp sznurkiem lub drutem zbrojeniowym - chłopie zastanów się nim coś napiszesz bo to nie pierwszy post w Twoim wykonaniu nic nie wnoszący do tematu smirk.gif- Przecież zaznaczyłemm iż najpierw trzeba ocenić stan linekm ponieważ może okazać się iż uszkodzony jest np pancerz linek lub krańcowe uszczelki a jeżeli tak jest to żadne smarowanie nic nie pomoże.

Może być także sytuacja iż wcześniejszemu zużyciu uległo sprzęgło

Chyba lepiej zacząć od sprawdzenia tańszych i mniej pracochłonnych pod kątem sprawdzenia części- nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne- zastąp sznurkiem lub drutem zbrojeniowym - chłopie zastanów się nim coś napiszesz bo to nie

> pierwszy post w Twoim wykonaniu nic nie wnoszący do tematu - Przecież zaznaczyłemm iż najpierw

> trzeba ocenić stan linekm ponieważ może okazać się iż uszkodzony jest np pancerz linek lub

> krańcowe uszczelki a jeżeli tak jest to żadne smarowanie nic nie pomoże.

> Może być także sytuacja iż wcześniejszemu zużyciu uległo sprzęgło

> Chyba lepiej zacząć od sprawdzenia tańszych i mniej pracochłonnych pod kątem sprawdzenia części-

> nie uważasz?

ja uważam ze jesteś uprzedzony do kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja uważam ze jesteś uprzedzony do kolegi.

Nie jestem do nikogo uprzedzony- ale od spamowania jest inny kącik nie ten- niech kolega poda przyczynę usterki i metodę jej rozwiązania - chyba o to chodzi?

Ja podałem możliwą przyczynę -a co podał Witku Kolega misiekagus? nie wiem może nie widzę, w obcym języku napisane? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.