Skocz do zawartości

rysa na lakierze


kornat85

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jakiś ciul żeby nie określić go mocniejszymi słowami porysował mi drzwi GP. Rysa jest taka że widać biały podkład. Nie mam kasy na lakierowanie bo w rachubę wchodzi tylko ASO (wóz na gwarancji). Do wyboru żeby przysłonić rysę można użyć kredki lub lakieru w sztyfcie dobranych pod kolor auta. Mam więc pytanie co lepsze? Chętnie wysłucham też innych propozycji co robić jeśli takie istnieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do ASO kup lakier zaprawkowy - sprzedają w pojemnikach jak lakier do paznokci i delikatnie zamaluj tą rysę, później lekka polerka i będzie ok, na pewno będzie coś widać no ale w tej chwili najlepsze wyjście moim zdaniem, albo podjedź do lakiernika i podpytaj się co można zrobić bez lakierowania.

A tak w ogóle to współczuję, durni z brakiem poszanowania czyjegoś mienia niestety nie brakuję w tej Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz zdjecie i napisz jaki masz kolor samochodu.

jesli ciemny, to ta biala rysa za jakis czas sie zabrudzi i nie bedzie jej tak widac.

IMHO, jak to sa takie zwykle rysy, to po lakierze zaprawkowym bedzie gorzej wizualnie niz teraz.

szczegolnie, jesli mialbys to robic pierwszy raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam AC, tylko z tego co mi wiadomo to po takiej szkodzie mogę spodziewać się zwyżki ubezpieczenia

> na przyszły rok, a już mam wyższe ubezpieczenia z racji wieku

> Oto zdjęcie w załącznikiu

ehh tez przechodzilem to nie dawno tyle ze mialem na zderzaku, niestety caly malowalem... widze ze masz lakier metalik, ale ciemny więc nie kazde zaciemnienie ryski spowoduje, ze nie bedzie sie rzucac w oczy od razu ok.gif ostatnio niebieski metalik stilo podmalowalem ojcu i wyszlo nie najgorzej takze dasz rade. Zrob dobrą zaprawkę u lakiernika,wyczyść miejsce rysy rozpuszczalnikiem ekstrkcyjnym, wypelnij rysę delikatnie wykałaczką, potem kilka razy spróbuj pastą polerską przejechać rysę i wokół to miejsce. Jeżeli coś nie będzie grało to nitro zejdzie na świeżo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.