Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

iceman66

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. mondeo mk2 kombi silnik 2.0 średnie spalanie 10L/100 km LPG próbowałem nawet ekonomiczniej jeździć ale poniżej 10 nie schodzi
  2. Witam Mam do was pytanie... mam od 2 tygodni Forda Mondeo kombi 2.0 1999r wszystko jest na razie ok ale zastanawia mnie płyn do wspomagania kierownicy, miałem minimum więc trochę dolałem ale nowy płyn jest jasny a ten mój prawie czarny czy powinienem go wymienić? drugie pytanie wspomaganie z porównaniem z autem 2letnim jest trochę słabe jak się manewruje przy parkowaniu ale to tak już chyba jest i nic z tym nie zrobie ? proszę o poradę
  3. hey Jak dla mnie brak przeglądu=brak dopuszczenia do ruchu czyli auto nie sprawne ubezpieczalnia może robić problemy z wypłatą odszkodowania poczytaj tu zresztą gogle twoim przyjacielem: jakiś tekst
  4. > Nowy Yaris w odporność na rdzę odpada - po 2 latach juz mi klapę malowali po purchle wyszły. Silnik > też mi wymieniali, ze wzglęgu na wadę fabryczną (1.33). w 2 letnim aucie rdza ? chyba że klape miałeś robioną... nie wiem komu silniki wymieniali ale znam kilka yarisów 3 żaden nie miał wymienianego silnika a dwa zgodnie z jakimś biuletynem serwisowym miały wymieniane tylko dysze olejowe. Do dzisiaj wszystkie jeżdża bez awarii, przebiegi od 90 do ponad 130 tyś mają ogólnie auto udane i bezawaryjne
  5. Jeżeli lampy dzienne zakupione u dealera i u niego zapłacone to zgłosić u niego reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową podstawa: ustawa jak odmówią to do rzecznika praw konsumenta towar reklamuje się w ciągu 24 miesięcy u sprzedawcy a rozumiem że sprzedającym i montującym był dealer
  6. iceman66 odpowiedział franas85 na temat - Motokącik
    Ja to miałem przy Dębicach przy 2 różnych modelach opon i na dwóch samochodach już wiecej opon tego producenta nie kupie ale zimówki w miare ok mam Daytony, Bridgeston, Continental i sobie chwale
  7. iceman66 odpowiedział Tomala na temat - Motokącik
    Było nie dawno w TV facet zrobił Pandą 400tyś i licznik kreski pokazuje zgłosił do Fiat Auto Poland i gratis wymienili licznik ale czy leci od zera z km czy kontynuacja to nie pamiętam
  8. hey Od zdobycia prawa jazdy byłem związany z Fiatem Uno...Uno...i jeszcze jedno Uno....sentyment...komfort lipny Punto II....średnio, Grande Punto całkiem niżle ale tym większy przebieg tym gorzej wytrzymywało zawieszenie sprzedany przy 100tyś km po 2 latach Yaris II układ jezdny tragedia wole GP teraz mam Yaris III bardzo zadowolony jestem, zawieszenie, układ jezdny, stabilność praktycznie nie ma nic wspólnego z poprzednim Pod względem komfortu: następne auta z którymi miałem przyjemność Auris Hybryda nowa , Hyundai I30 Combi nowy- niezwykłe mnie zaskoczył nie znalazłem wady i najlepiej Avensis Combi nowy -spełnił moje oczekiwania Do Fiata już nie wróce
  9. hey próbowaliśmy się coś z tym zrobić przez znajomego w toyocie ale niestety za dużo problemów i koszty... nie ma wiązki do lusterek na podgrzewanie a ciągniecie kabli i wymiana wkładów nie opłacalna... co lepsze że Yaris II wersja Luna ma ogrzewane lusterka a Yaris III wersja Luna nie ma
  10. iceman66 odpowiedział Wiza na temat - Motokącik
    dziwne....aż mi się wierzyć nie chce...
  11. podwójna ciągła linia rozzdziela pasy ruchu o róznych kierunkach pojedyncza ciągła o tych samych kierunkach
  12. > jakie będą lepsze Ferrodo czy Textar? toyota jako oryginały firmowane swoim logo montuje textary... jestem bardzo zadowolony i mam już drugi komplet
  13. jak jest linia zatrzymania to po opuszczeniu skrzyżowania przez pojazd 1 trzeba zatrzymać się jeszcze raz przy linii w drugim przypadku też bo po odjechaniu pojazdu nr 1 też musisz sią zatrzymać za znakiem w widocznym miejscu lub przy znaku bo wcześniejsze zatrzymanie nie wynikało ze znaku STOP ! koniec gadania

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.