Skocz do zawartości

Brak reakcji.


rafi1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów. Mam mały problem z swoim 1.4. Mianowicie po przekręceniu stacyjki jest brak reakcji. Po o sprawdzeniu paru rzeczy że prąd nie dochodzi do stacyjki. Jest tam po drodze może jakiś bezpiecznik czy coś podobnego? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów. Mam mały problem z swoim 1.4. Mianowicie po przekręceniu stacyjki jest brak reakcji.

> Po o sprawdzeniu paru rzeczy że prąd nie dochodzi do stacyjki. Jest tam po drodze może jakiś

> bezpiecznik czy coś podobnego?

Miałem coś takiego w swoim uno dzień przed rozbiciem. Także uważaj grinser006.gif

Znajdź kostki duże kostki za akumulatorem, czerwony gruby przewód i oczyść styki.

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem coś takiego w swoim uno dzień przed rozbiciem. Także uważaj

> Znajdź kostki duże kostki za akumulatorem, czerwony gruby przewód i oczyść styki.

> klik

Znalazłem i przeczyściłem . To samo się się dzieje czyli nic. Dodam że sprawdziłem i prąd przechodzi przez te styki. Do skrzynki z bezpiecznikami + też dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem i przeczyściłem . To samo się się dzieje czyli nic. Dodam że sprawdziłem i prąd

> przechodzi przez te styki. Do skrzynki z bezpiecznikami + też dochodzi.

Weź wywal te styki w ogóle. Zmień na nowe. Ja mam już tak zmasakrowane, że mi się w czasie jazdy rozłącza. Albo słabo styka. Masakra jakaś. Przerabiałem to samo. Sprawdź co masz pociągnięte bezpośrednio z aku do środka. U mnie jest radio i zapalniczka i zawsze działa. A jak nie mam styku, to pada wszystko oprócz radia zeby.GIF.

Muszę ten syf wymienić sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.