Skocz do zawartości

Podlaczenie wzmacniacza


hulajnoga10

Rekomendowane odpowiedzi

witam,montuje wzmacniacz audio do pandy i mam do Was pytanie: Jak poprowadzic kabel od akumulatora do srodka auta? Wlasnie sie mecze zeby poprowadzic przez glowna żyłe tam gdzie idzie wiazka kabli ale nie da rady sie chyba przebic. Prowadziliscie kiedys kabel od silnika do srodka? Jest jeszcze jakas inna dziura? Jest jakies alternatywne miejsce? Czy po prostu sie przewiercic? Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak sie przebiłeś przez ściane grodziową?

Po stronie kierowcy, nad pedałami jest taka gumowa zaślepka wielkości 50 groszówki, ja ją po prostu wyjąłem i tamtędy puściłem ten gruby przewód do wzmaka, a potem progiem do bagażnika. I pamiętaj - nie ciągnij jednym progiem sygnałowego i zasilającego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mogl bys wyslac mi zdjecie tej zaslepki? Bo u mnie niestety chyba nie ma jedyne co zauwazylem to

> puszczona linka od otwierania maski... Dzieki z gory !

Kolega chingi ma MJeta więc ma zaślepkę nad pedałami.

Ty masz 1.1 (przynajmniej w profilu) więc masz tamtędy puszczoną linkę gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega chingi ma MJeta więc ma zaślepkę nad pedałami.

> Ty masz 1.1 (przynajmniej w profilu) więc masz tamtędy puszczoną linkę gazu.

tak więc wybacz, sam nie wiedziałem o takich różnicach. To nie znam innej drogi. A fotek bym Ci niestety nie zrobił, bo moja Panda jest po dachowaniu i stoi w serwisie od wczoraj. frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.